Sporx(Tahir Kum) Sitesi de Bu Kirli Oyunlara Alet Olmuş - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sporx(Tahir Kum) Sitesi de Bu Kirli Oyunlara Alet Olmuş

Cevap: Sporx(Tahir Kum) Sitesi de Bu Kirli Oyunlara Alet Olmuş

Girmedikleri dal,yapmadıkları pislik kalmamış.

Allah bu olayı ortaya cıkaran herkesten razı olsun...

vay anasini, neler dönmüs ulan...

bu kadar adilik, serefsizlik, köpeklik, cirkeflik ve haysiyetsizlik nasil olur da bir takimda toplanir?

ve buna ragmen bir takim nasil olur da sadece averaj farkiyla sampiyon olabilir? :asd:

Ne Sinema Ne Tiyatro Nede Alemde Bir Gece En Büyük Eğlence FENERBAHÇE

webaslan sık kullanılanlardan silinmiştir.Sporx de öyle..

bu adamin hemserim olmasindan utaniyorum FB yalakasi serefsiz namussuz

bu zaten daha önceden cikmisdi, kemal belgin desifre etmisdi, ama Tahir Kum halen Tvlerede ve Aziz ile ilgim yok felan diyordu :)

Sekipin ugrastigi islere bak ya.. Adam utanir ne yuzsuzlermis..

lan şerefsiz hergün sporxten takip ediyordum spor haberlerini bende. allah belanızı versin şerefsiz pislikler. lafta kalmamalı protesto edilmeli boykot edilmeli şerefsizler. bizim manevi duygularımızla oynayan herkesle

ben face sayfalarına bu konunun linkini attım bakalım cevap verebileceklermi

Ben yaklasik 1 senedir bunun sitesine girmiyorum zaten ne oldugunu bildigim icin..

Vay vay vay vay.

Demek ki bu işler böyle oluyormus.. Şimdi görücez biz sizi.

derhal gscimbom ekibi yetkilileri tarafından bi liste hazırlanmalıdır. Kullanılmaması alınmaması gerekenler kısacası yasaklı listesi oluşturulmalı. Hiç bir Galatasaraylı bu yasaklı listeyi takip etmemeli para kazandırmamalı prim vermemelidir.

NTV

HÜRRİYET

TAHİR KUM

SPORX

LİG TV

MUSTAFA SARP

BARIŞ ÖZBEK

LUBE AYAR

işte sayamadıklarım bir sürü isim program yandaş var. bi liste hazırlanıp forumdaki herkesin bunu görmesi lazım. böyle bir çalışmayı yapabilecek kapasitede birileri lazım.

Fb-Karabük maçından 1 hafta önce Emenike aslında 31 yaşında diye haberler çıkmıştı. Maçtan sonra bilmem ne kurumu çıkıp Emenike'nin yaşı ile ilgili açıklama yapmış, yaşının gerçekten 23 küsür olduğunu açıklamıştı. Ulan ne pislik insanlarsınız, her gün yeni vukuatınız ortaya çıkıyor.

Komple Galatasaray'a karşı her türlü pisliğinizi yapmışsınız, ondan sonra Türk sporu gelişsin naraları atıyorsunuz.

Şunu her zaman söylüyoruz, Galatasaray ne zaman güçlü oldu, Türk sporu adını dünyaya duyurdu. Ne zaman Galatasaray çöküşe geçti, Türk sporu rezilliğe doğru yuvarlanmaya başladı. Ne fb, ne Bjk, ne Trabzon yada başka kulüp bizim Türk sporumuza yaptığımız katkının 10 da 1 ini yapmadı.

Siz hala bizim kuyumuzu kazmaya devam edin.

Allah topunuzun belasını versin.

Şerefsiz oğlu şerefsizler,

Baş şerefsiz ve onun kemiğine muhtaç itleri (tahir kum, lube ayar, ibiş seten ve onlarcası, yüzlercesi)

Selçuk Yula bile sizin yanınızda insana benziyor ulan

Şerefsiz köpekler !!

Beyler hepsi ama hepsi azizin işi, adamlara kızamıyorum ben cidden.. Bütün kinim azizde toplandı.. Aziz şekipi korkutuyor, ara şunu halletsin diye, şekip de mecburen arıyor sağı solu, adamlar da emir bu ali kıran başkesenden geldiği içn mecburen kabul ediyor.. Ah ulan aziz, sana yapılacak çok iyi bir Çin işkencesi biliyorum da şimdi burda söylenmez.. :ka10:

Fenerli medya dediğimiz zamanda laf ederler biz tarafsısız diye.Adamlar bütün medyayı ele geçirmişler be.

ben bu serefsizin sityesibnde cikan haberler basliklar yuzunden girmiyordum

cok sik arayla webaslan.com ve forumuna ugrardim sirf Sporx in sitesi o serefsizin sitesi diye o sieteye belkide 2 yildi tik yapmiyorum

Tahir Kum'dan Alaattin Metin'e, Lube Ayar'dan Ercan Saatçi'ye hepsi babadan oğula nesildir.

Üst Alt