Srfydn Artık Bilgi Paylaşımı Yapmayacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Srfydn Artık Bilgi Paylaşımı Yapmayacak

hakkinda olumsuz seyler dusunup elestiride bulunanlara da, guzel seyler dusunup dusuncelerini paylasanlara da tesekkurlerini sunandir.

sanildigi gibi ne kulup calisanidir, ne de kulup calisani yakinidir. sadece birkac muhabir ve menajer tanidigi olandir.

uzuldugu tek nokta, buraya kendisini tanimadan girilen entry'ler yuzundendir. herkesin elestirisine tabi ki aciktir. sonucta agzi olanin konustugu, parmaklari olanin yazdigi bu ulkede zaten herkes elestirilir(buna bu ulkenin en onemli, dunyaninsa gelmis gecmis en onemli insanlarindan biri de dahildir). bunun gayet bilincindedir. o yuzden elestirilenler hakkinda elinden saygi duymaktan baska bir sey gelmez. ayrica hakkinda olumsuz seyler dusunen kisilerin art niyetli olmadiklarina olan inancina da devam edecektir(hakaret olmadigi taktirde). kendisini tanimak isteyenlerin ozel mesajlarini beklemektedir. lakin telefon yerine bilgisayardan girdiginde ozelden ulasanlara muhakkak geri donus yapmaktadir(arada ufak tefek atladiklarim olmussa ozur dilerim. mesajlarina donemedigimi farkettigim arkadaslara bir sure sonra ulasiyorum. kusura bakmayin)

son olarak bu transfer doneminin ardindan edindigi bilgilerin paylasimina son verendir de.

kaynak: Srfydn | Galatasaray Sözlük Blog Sayfası

Cevap: Srfydn Artık Bilgi Paylaşımı Yapmayacak!

"Şeref Aydın patladı yhaaaa xD" diyin şimdi istediğiniz kadar.

Bizim ülkede malesef karalama kampanyası çok ucuz olduğudan haklı buldum kendisini. Herşey için teşekkürler Şeref Aydın.

teşekkür ederiz bugüne kadarki paylaşımları için. büyüksün reis

Cevap: Srfydn Artık Bilgi Paylaşımı Yapmayacak

Teşekkür ederiz de hakkında kötü düşünülüyor diye kestiyse; boşlukla savaşmasın boşuna. Ne bekliyordu ki? Bu ülkede veya dünya da kimler hakkında neler konuşuluyor da kimse takmıyor. Öyle ki bir dinin peygamberine bile hakaret edildi, millet Allah'a küfrediyor..

twitterdan ,forumlardan transferleri takip ettim bu adam kadar doğru güvenilir kişi yok vallahi bir podolskide yanıldı.

Abuk subuk twitter duyumcularına gösterilmeyen tepki adama gösterildi.Adam haklı bilgi paylaşımı yapmamakta

2gün önce transferi ögrenince birşey olmuyor nede olsa. Bilgilerini kendine saklasın. Büyük iş yapıyordu sanki bazılarımızda üzülüyo, anlamsız.

olan duyumu resmi site bile yapıyordu hemde tahta , boşverin gün ola hayrola............

Duyumu bıraktı ya artık '' iyi forumlar :-) '' diyerek foruma gelse kimse iplemez , kimse mesajını like yağmuruna tutmaz , Özet geçecek olursak ; i don't want to see the back , i want to see the front and i hope so tomorrow my teams

Gitti gül gibi adam:) keşke eleştirilere kulak asmayıp bizle kalsaydı,neyse bu camia yeni srfydn'lar çıkaracaktır,ama hiç bi zaman srfydn'ın yeri dolmaz(Arda hakkında konuşuyorum gibi oldu:)

Fazla alınganlık yapmasın.Ben hiç ciddi bir eleştiri görmedim ona yapılan.En azından bu forumda.Örneğin ;100 kişi sevip 10 kişi sevmiyorsa sevilmiyor demek değildir.

Üst Alt