Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım"


Milli Takımımız'a karşı gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Shakhtar Donestk'in yıldızı Dario Srna, iddialara göre Galatasaray'dan teklif aldığını açıkladı.Hırvatistan Milli Takımı ve Shakhtar Donetsk'in yıldızlarından Dario Srna, Galatasaray'ın kendisine teklifte bulunduğunu iddia etti.A Milli Takımız'ın Hırvatistan ile Türk Telekom Arena'da oynadığı maçta Fatih Terim'in büyük beğenisi kazanan yıldız futbolcu Dario Srna, "Bir süredir Galatasaray'ın menajerler aracılığı ile teklifini duyuyorum. Beşiktaş ve bir takım daha teklif yollamış. Türkiye'de oynayacağım takım Avrupa'da yer almalı. Avrupa'yı hedeflemeli. Türkiye'nin futbolunu çok yakından tanıyorum. Defanstaki oyuncular kötü değil sadece saha içi sistem oyunu kötüleştiriyor. Türkiye'de en çok Servet Çetin'i beğeniyorum" diyerek sarı kırmızlıların kendisiyle ilgilendiği haberlerini doğrulamış oldu.Bir başka Hırvat yıldız Niko Kranjcar'ın Türkiye ile Hırvatistan arasında oynanan maçı 2025 nolu locadan sportif direktör Bülent Tulun ve başkan Ünal Aysal'ın damatı ile takip ettiği uzunca bir süre konuşulmuştu.webaslan
 
Cevap: Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım"Her ne kadar cok fazla kendini yere atsa da begendigim oyunculardandir. Sag kanadi ucurur..
 
Cevap: Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım"iyi olurda şimdi orda 2 tane aynı adamdan olmaz. farklı yerlere ihtiyac duyarken
 
Cevap: Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım"begenmiyorum, kalsin...daha iyi adamlar var piyasada, bizim ihtiyacimiz olan bir adam degil.
 
Cevap: Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım"Tam bir çirkef,futbol kötü kadını (***** ) bize gelirse medya bunu 3 ayda evine yollatır.Bizde ana bacı bırakmadan medya ya alet oluruz ,hiç gerek yok ..İhtiyacımızda yok .
 
Cevap: Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım"Türkiye'nin futbolunu çok yakından tanıyorum. Defanstaki oyuncular kötü değil sadece saha içi sistem oyunu kötüleştiriyor. Türkiye'de en çok Servet Çetin'i beğeniyorum" diyerek sarı kırmızlıların kendisiyle ilgilendiği haberlerini doğrulamış oldu.

Pek yakından takip etmiyormuşsun sevgili Srna
 
Cevap: Srna açıkladı: "G.Saray'dan teklif aldım"nedense herkes serveti begeniyor.malum baktilar servet kadro disi angut medyasi is basinda ;)
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt