ST 2.Lig Play-Off Final | Bandırmaspor 1-5 Sakaryaspor | 22 Mayıs | Maç Sonucu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ST 2.Lig Play-Off Final | Bandırmaspor 1-5 Sakaryaspor | 22 Mayıs | Maç Sonucu

cb6a9463481.png

d790f130304.png
V.png
bbbc6130346.png

antalya-mardan.jpg

78566trt3logo2.png

Spor Toto 2. Lig Play-Off Final Maçı

Bandırmaspor - Sakaryaspor

Mardan Stadyumu, Antalya

22 Mayıs

19.00

TRT 3 Spor

Cevap: Play-Off Final | Bandırmaspor - Sakaryaspor

biz yenilmeyecektik geçen maçta bandırmaya ne güzel olacaktı şimdi burda Adana Demirspor yazacaktı ah ahh

Cevap: ST 2.Lig Play-Off Final | Bandırmaspor - Sakaryaspor | 22 Mayıs | 19.00 | TRT

Bandırmaspor da Sakaryaspor da zor maçlar oynayarak finale kadar geldiler. Bank Asya için artık son 90 dakika. İki takımın da önceki maçlarını TRT'de izleme fırsatım oldu. Bandırmaspor, Sakaryaspor'a oranla daha derli toplu oynuyor gibi geldi bana. Tabi bu sadece 1-2 maçlık bir değerlendirme. Çok da belirleyici olmaz. Normal sezonda ise yer aldıkları klasman gruplarına baktığımızda Bandırmaspor'un aldığı sonuçlarla daha istikrarlı bir takım görüntüsü ortaya koyuyor. O yüzden ben Bandırmaspor'u bir adım önde görüyorum.

Kim kazanırsa kazansın Bank Asya'da önümüzdeki sezon için şimdiden başarılar.

Cevap: ST 2.Lig Play-Off Final | Bandırmaspor - Sakaryaspor | 22 Mayıs | 19.00 | TRT

Bandırma çok sağlam bir takım , kim gelirse sevinirim , ancak KSK'mız ile 30 sene öncesinden kalan hesapları var ve o hesabın alınmasının vakti geldiği için Bandırma'yı bekliyorum Bank Asya'ya. :)

İstediğim 2 takım finale geldi..Hangisi bankasyaya çıkarsa üzülmem, yanlız sakaryayı tutuyorum.

Maça gelirsek; Bandırma ayağa daha iyi pas yapıyor. Göbekte Galip ve Ali iyi paslar dağıtıyor. Sağ bekte Orhan zaman zaman iyi bindirmeler yapıyor. Santrafor Ozanda vücudunu iyi kullanıyor..Sakaryaya gelirsek; Bank asyadan düşünce iyi yapılanmaya gitmişler. Alt yapıdan 7 veya 8 oyuncu kadroda oluyor..Sakaryada Levent bu maçta oynarsa etkili olabilir.Zamanında giresundada şampiyonluk yaşamışdı Bandırmadi Emrah 2 sene önce bizde oynuyordu.. Alt liglerin maçını sürekli takip ederim. Bu maçıda kaçırmayı düşünmüyorum. Süperligdeki maçın skorları belli;), Bu maçları izleyerek en azından oyuncu keşfedelim:D

Mardan stadyumunun maraton bölümünü tatangalar Full doldurmuş..

Şampiyonluk maçları kadar zevkli olur.

Adana Demirspor'un çıkmasını istiyordum,artık kim çıkarsa kabulümdür.

Her iki takıma da başarılar.

Gol geldi. Levent attı. Sakaryaspor 1-0 önde.

Çok ilginç bir penaltı.Bence penaltı değil.İlkay atarken çok belli etti..Hakemde yedi.

Üst Alt