Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

Haber St. Pauli'nin Tepki Gösterdiği Enver Cenk Şahin'e Nevşehir'den Transfer Teklifi


Türk futbolcu Enver Cenk Şahin'in, Instagram hesabından Barış Pınarı Harekâtı paylaşımı sonrasında kulübü St. Pauli tepki göstermişti. Milli futbolcuya Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'dan transfer teklifi geldi.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Barış Pınarı Harekatı'na destek veren mesajı Almanlarda rahatsızlık uyandıran Almanya İkinci Futbol Ligi takımlarından St. Pauli'de forma giyen Türk futbolcu Enver Cenk Şahin'e sahip çıktı.

Arı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, gurbetçi futbolcuyu Nevşehir'e davet etti. Oyuncunun Barış Pınarı Harekatı'na destek paylaşımının kulübünü çok rahatsız ettiğini ve yaptırım kararı alındığını belirten Arı, şu ifadeleri kullandı:

"Kıymetli futbolcu kardeşim, tesislerimizde yerinizi hazırladık. Resmi işler için ara transfer dönemini beklemek kaydıyla biz her şeye varız. Antrenman alanlarımız, hocalarımız, takımımız ve taraftarlarımız seni bekliyor. Şehir ve takım, duruşunu çok sevdi. Seni aramızda görmek istiyoruz. Gel bu gurbet özlemini bitirelim. Ait olduğun topraklarda, aynı olaya hırslanıp, aynı olaya sevindiğin vatandaşların seni bekliyor. Hiç düşünme, yarın sabahtan uçak biletini al ve gel. Nevşehir seni bağrına basacak."

Arı'nın paylaşımına sosyal medya takipçileri ve TFF 3. Lig'de mücadele eden Nevşehir Belediyespor'un taraftarları da büyük destek verdi.

Enver Cenk Şahin, Instagram hesabından "Kahraman Mehmetçiğimizin ve ordumuzun yanındayız. Dualarımız sizinle." şeklinde bir paylaşımda bulunmuş, St. Pauli Kulübünün internet sayfasından yapılan açıklamada, "St. Pauli, kulübün değerleriyle uyuşmadığı için paylaşıma ve içeriğine mesafe koyuyor." ifadesi kullanılmıştı.

St. Pauli'nin "Ultra" taraftar grubunun internet sayfasından yapılan açıklamada da Enver Cenk Şahin'in paylaşımı eleştirilirken, oyuncunun daha önce de benzer ifadeler kullandığı kaydedilmişti. Enver Cenk Şahin'in bir daha St. Pauli formasını giymemesini isteyen taraftar grubu, 25 yaşındaki futbolcunun sözleşmesinin feshedilmesi talebinde bulunmuştu.


st-pauli-nin-tepki-gosterdigi-enver-cenk-sahin-e-12522692_6147_m.jpeg
 
St. Pauli Almanya’da antifaşizan bir kulüp ve taraftar yapısına sahip. Adamların daha önce Güney Amerika’ya gerilla savaşına giden kalecileri bile var. Ağzıyla kuş tutsa derdini anlatamaz kimseye Ülkeye dönme zamanı gelmiş kardeşimizin.
 
Enver Cenk Şahin kardeşimizin vatan sevgisini köreltme ihtimali olan bir teklif olabilir :( Şaka şaka adını Enver ve Cenk koymuş bir ana-babaya sahip vatan evladı yeri gelir nevşehir patates depolarında çalışır yine de vatan sevgisinden vazgeçmez...

Arıca St.Pauli liberal faşist bir camiadır dolayısıyla orada tutunmak için ya PKK sempatizanı olması lazım Deniz Naki gibi ya da dünyadan bihaber ot gbi kafası güzel yaşaması lazım Deniz Barış gibi :asd:
 
Bolu Valisi Almanyada ırkçılığa uğrayan Enver Cenk Şahin'e Boluspor'un kucak açtığını açıkladı. (A Haber)
 
Üst Alt