Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar


232.jpg
222.jpg
212.jpg
202.jpg
202.jpg
192.jpg
182.jpg
aslantepe05-1.jpg
aslantepe11-1.jpg
ttarena-011.jpg
 
Cevap: Stadımıza Takılacak Olan KoltuklarKoltuk malzemesini bilen var mı? Kırılması zor bir malzeme olduğunu umalım. Bu sebeple PoliPropilen iyi bir seçenek olmayacaktır.Bazılarında koltuk üzeri işlemeleri plaka, bazılarını kalıptan çıkan şekiller, bazılarını ise serigrafi gibi gördüm. Plaka, en güzel ve etkilisi gibi.
 
Cevap: Stadımıza Takılacak Olan KoltuklarKoltuk malzemesini bilen var mı? Kırılması zor bir malzeme olduğunu umalım. Bu sebeple PoliPropilen iyi bir seçenek olmayacaktır.Bazılarında koltuk üzeri işlemeleri plaka, bazılarını kalıptan çıkan şekiller, bazılarını ise serigrafi gibi gördüm. Plaka, en güzel ve etkilisi gibi.Kolay kirilan yada yanan bir madde degil. Türkiye'deki öbür stadyumlarda olan koltuklara benzemez.
 
Cevap: Stadımıza Takılacak Olan KoltuklarBiraz ucuzamı kaçılmış ne :DEvet malesef biraz ucuza kacildi bu konuda. Bu koltuklar 90'li yillardan kalma modeller. Konfor acisindan cok rahatlar ama estetik ve güzellik acisindan biraz kötü. Eren Talu zamaninda secilen ama sonra vezgecilen koltuklar daha güzeller bence.Ferco_Seating_Systems_FCB_M_arenastadium_seat_9.jpg
Ferco_Seating_Systems_FCB_M_arenastadium_seat_8.jpg
Ferco_Seating_Systems_FCB_M_arenastadium_seat_4.jpg
Bunlar Eren Talu zamaninda secilen koltuklar.
 
Cevap: Stadımıza Takılacak Olan Koltuklarkoltuklari cok begenmesemde raziyim artik arkadas biran once bitsin stadimiz.. yeter vallahi bekledigimiz.. :)
 
Cevap: Stadımıza Takılacak Olan KoltuklarO kadar beğenmedim.

Madem bu koltukları seçtik bari koyu kırmızı taksınlar,normal kırmızı çok ciyak durabilir.

Birde tribünlerde GALATSARAY S.K. tarzında birşeyler yazılsın sarı koltuklar ile.
 
Cevap: Stadımıza Takılacak Olan KoltuklarGayet hoş. Fakat oturma organımızın önce bir test etmesi lazım. Rahatlık açısından :)
 
Üst Alt