Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar

232.jpg

222.jpg

212.jpg

202.jpg

202.jpg

192.jpg

182.jpg

aslantepe05-1.jpg

aslantepe11-1.jpg

ttarena-011.jpg

Cevap: Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar

Koltuk malzemesini bilen var mı? Kırılması zor bir malzeme olduğunu umalım. Bu sebeple PoliPropilen iyi bir seçenek olmayacaktır.

Bazılarında koltuk üzeri işlemeleri plaka, bazılarını kalıptan çıkan şekiller, bazılarını ise serigrafi gibi gördüm. Plaka, en güzel ve etkilisi gibi.

Koltuk malzemesini bilen var mı? Kırılması zor bir malzeme olduğunu umalım. Bu sebeple PoliPropilen iyi bir seçenek olmayacaktır.

Bazılarında koltuk üzeri işlemeleri plaka, bazılarını kalıptan çıkan şekiller, bazılarını ise serigrafi gibi gördüm. Plaka, en güzel ve etkilisi gibi.

Kolay kirilan yada yanan bir madde degil. Türkiye'deki öbür stadyumlarda olan koltuklara benzemez.

Biraz ucuzamı kaçılmış ne :D

Evet malesef biraz ucuza kacildi bu konuda. Bu koltuklar 90'li yillardan kalma modeller. Konfor acisindan cok rahatlar ama estetik ve güzellik acisindan biraz kötü. Eren Talu zamaninda secilen ama sonra vezgecilen koltuklar daha güzeller bence.

Ferco_Seating_Systems_FCB_M_arenastadium_seat_9.jpg

Ferco_Seating_Systems_FCB_M_arenastadium_seat_8.jpg

Ferco_Seating_Systems_FCB_M_arenastadium_seat_4.jpg

Bunlar Eren Talu zamaninda secilen koltuklar.

koltuklari cok begenmesemde raziyim artik arkadas biran once bitsin stadimiz.. yeter vallahi bekledigimiz.. :)

O kadar beğenmedim.

Madem bu koltukları seçtik bari koyu kırmızı taksınlar,normal kırmızı çok ciyak durabilir.

Birde tribünlerde GALATSARAY S.K. tarzında birşeyler yazılsın sarı koltuklar ile.

Gayet hoş. Fakat oturma organımızın önce bir test etmesi lazım. Rahatlık açısından :)

Üst Alt