Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar

Cevap: Stadımıza Takılacak Olan Koltuklar

Koltukların rengi böyle olmayacaktır inşallah. En azından makul renkler seçilerek biraz desen ve görsel güzellik yapsalar.

tek renk mi koltuk olacak ?

yoksa bi tribün sarı bi tribün kırmızı gibi mi ??

koltuğa ne gerek var.oturmaya mı gidiyoruz oraya.maç boyunca oturmayacak takımını destekleyecek taraftara koltuk gerekmez ;)

Koltuklar güzelde bazı azmanlar çıkar üzerinde zıplar kırar onun için demirden olsa dayanmaz derler ya hakkaten öyle

Estetik açıdan beğenmiyorum ama büyütülecek kadar da kötü değil.

Orta şeker yani...

Maç günlerinde önemi yok...

Maç günleri dışında görüntü açısından vişne çürüğünden kırmızıya çalan Galatasaray Kırmızısı ile koltuklar yapılırsa hoş olur...

Ayrıca Büyük Tribünlerden birine Galatasaray Logosu...

Diğerinede Stadın Logosu işlenebilir...

Ortalama ağırlıkta bir taraftarı dikkate alırsak,üzerinde zıplamaya ne kadar dayanıklı acaba?:DAbdi İpekçi'de alt sıralarda bu tip koltuklar var ve üzerine çıkıp tezahurat yapılıyor.Aslantepe'de de aynısı olacaktır.:b5:

mnkj.jpg

fgfgh.jpg

Bunlar Loca ve VIP koltuklari. Normal tribün koltuklarinda da belki bir süpriz olur diyordum, dün Adnan Polat'in röportajinda bu koltuklarda cikmislar.

29gml9u.png

Benim istedigim koltuklar bunlar, insAllah bu süpriz gerceklesir. Bunlar tam stadimiza yakisacak koltuklar. :) :) :)

porduct-fcb-M-threechairs.jpg

sizi bilmem ama ben koltuğu kapatır ayakta dururum devre arasındada otururum benim için önemli olan konserler kötü koltukları olan bir yere fazla giden olmaz

Üstünde tepinecek çok hayvan bulunduğu için memlekette fazlada lüks olmasına gerek yok.Bu tercih iyi bence

Üst Alt