Stadyum | TRT Spor


Sergen Yalçın ve Ersin Düzen'in sunduğu, maç sonrası program. Trt1'de yayınlanıyor. Sergen az önce, Neill taraftara oynayan, hiç bir katkısı olmayan bir oyuncu. Bank Asya'da onun gibi çok var dedi. :lol:
 
Cevap: 1'e 1 Futbol - TRTSergen'e karşı özel bir sevgim yok ama söylediği çoğu şey doğru maalesef.. Neill ve Cana konusunu abarttı biraz, o ayrı..
 
Cevap: 1'e 1 Futbol - TRTSergen Yalçın ve Ersin Düzen'in sunduğu, maç sonrası program. Trt1'de yayınlanıyor. Sergen az önce, Neill taraftara oynayan, hiç bir katkısı olmayan bir oyuncu. Bank Asya'da onun gibi çok var dedi. :lol:Bank Asya'da öyle oyuncu çok olmayabilir fakat Neill'in defansif bakımdan eksikleri çok.

Yeri zaten orta saha değil bu nedenle ikinci devredeki performansını değerlendirmiyorum ancak topu kullanması dışında bir artısı yok. Defansif açıdan çok oyuncunun gerisinde kalır. Galatasaray defansının en iyisi olarak addedilen bir oyuncunun ligin en iyi 2 defans oyuncusundan biri olması şart.Siz süperligden bir 11 yapsanız acaba Neill'i kadroya koyar mıydınız?
 
Cevap: 1'e 1 Futbol - TRTBank Asya'da öyle oyuncu çok olmayabilir fakat Neill'in defansif bakımdan eksikleri çok.

Yeri zaten orta saha değil bu nedenle ikinci devredeki performansını değerlendirmiyorum ancak topu kullanması dışında bir artısı yok. Defansif açıdan çok oyuncunun gerisinde kalır. Galatasaray defansının en iyisi olarak addedilen bir oyuncunun ligin en iyi 2 defans oyuncusundan biri olması şart.Siz süperligden bir 11 yapsanız acaba Neill'i kadroya koyar mıydınız?Stoper olarak kadroya yazarım. Yanına da, Yobo veya Lugano'yu yazarsın. İki tane hırçın adam, Servet'den fln kademe bilgisi iyi. Kaç maçtır kendi mevkisinde oynamıyor ve takım genel anlamda zaten kötü. Bu her oyuncuyu etkiledi.
 
Cevap: 1'e 1 Futbol - TRTNeilli ön libero mevkiisinde eleştiren yorumcuların, yorumlarına katılan arkdaşlarımızı görünce şaşırıyorum.
 
Cevap: 1'e 1 Futbol - TRTsergen ne dediğini bilmiyor...dün gül gül öldüm..."Galatasaray yine ilerde klasik üçlüyle başladı. Culio, Kazım, Baros, Stancu üçlüsü" dedii :D
 
Cevap: 1'e 1 Futbol | Stadyum Pazar - TRTBu gece zap yaparken takıldım, yorumları kadar güzel bir saati var:) Tam kelebek etkisi yaratmış:)
 
Cevap: 1'e 1 Futbol | Stadyum Pazar - TRTBu programda birşey dikkatimi çketi..Forza ve Antu yetkilileri herhafta soruyor,Cevaplıyorlar..Dikkat ettim bizim taraftar grubu ile neden görüşülmüyor..Çifte standartlık..Bari bursa ve Trabzonlu grublarla konuş..Mail yada Twitter varmı??,Mail atmak lazım 10 kişi atsak yine yeter..
 
Cevap: 1'e 1 Futbol | Stadyum Pazar - TRTzevkle izliyorum valla,sergen çok matrak adam öyle espriler yapıyor öyle hikayeler anlatıyor ki:D
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt