Stadyumlarda alkol satışı olmalı mı? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadyumlarda alkol satışı olmalı mı?

Cevap: Stadlarda alkol satisi olmali mi?

Millet ayık kafayla stadlarda terör estiriyor alkol almış hallerini düşünemiyorum.

O yüzden Hayır derim buna. O seviyede değil bizim insanımız ne yazık ki!

Olmamali.Sonra icip icip millete satas kavga cikart.Veya siseyi sahaya at.Olaylari azaltmak isterken bu uygulama kan goturur.

Olsun ama limitli olsun. Mesela GSBonus Card ile alınabilsin, herkesin 2 bira hakkı olsun maç başına...

Satılsa ne güzel olurdu, şişeyi sahaya atmalar filan yaşanmaz , zaten fıçıdan bardaklara doldurulur o şekilde satılır.

Ancak heryerde yasaklamaya uğraşıyorlar stadda bira olması ne yazıkki çok zor.

Ama tabi 12 Haziran'dan sonra bu konuyu tekrar açarsan daha iyi olur. :)

Olmamalı. Daha ayıkken yolda düzgün yürüyemeyenler var. İçki içtikten sonraki hallerini düşünemiyorum.

Avrupada stadlarda bira içiliyor , dogru ama orada nasıl içildigide önemli :asd:

Bizde bu şartlarda imkansız , zira normal şartlarda içipde normal olanların , sayısının az bir ülkeyiz.:lol:

Geçmiş yıllarda belki hatırlarsanız,Fatih Altalıya ,A.S.Yende Fbli , bir yöneticinin viski bardagını attıgını .:mad:

Birbirine karşı ayıkken SAYGI duymıyanların , içince neler yapacagını bilmek için sihirbaz olmaya gerek yok.:D

Ha bizim stadda şöyle bir şey olabilr, ( yani ARENA da) stad ziyaretçilere açılır , bilhassa yaz aylarında , gurup olarak gezmeye gelinir , orada zaten maç oynananmadıgından yemek yıyenlere ,istiyenlere bira verilir ( keyif ve zevklede içilir hani ) nasıl olsa maç stresi olmadıgından , kimsede kimse çatacak sebeb bulamaz.:asd:

Ama maç oynanırken , bira bile verilse, onu içenin ,sadece 1 birayla kalacagını sanmak , safdilik olur. Bide düşünün hakemin verecegi çok ters bir kararla , ALLAH -ALLAH deyip , yeniçeriler gibi HUCUMA geçmiyeciginin ne garantisi var.:asd:

Yav tabiki alkol satışı olmalı.İçmeden sapıtıyor millet içse ne olur kim bilir demişsiniz ama zaten o terör estiren adam maça gelmeden vücudundaki alkol miktarını pompalıyor.Stadda bira içecek adamdan zarar gelmez aksine taraftar bile çekebilir bu uygulama.

Bira + Galibiyet = Daha çok bira, Bira + Beraberlik = Daha çok küfür biraz daha bira, Bira + Mağlubiyet = Ben senin.... çatara çutara. Artı adama sorarlar neden birada votka değil. Hemoroidi olan tribün çocuklarıki yaklaşık %90 (kendimden biliyorum) ne yapacak. :-)

Sapıtan adamlar gelmeden içiyorlar zaten pek farkı yok. Bira satışı olmalı maçlarda, gerekirse Miller olsun ama olsun olayın zevki değişiyor.

Ayık kafayla aynı stadda maç seyredemeyen insanlar 2 bira çakınca ne yapmaz ki... Ayrıca gerek de yok, içesi olan içip gidiyor zaten.

Bkz. "Alışmamış totoda don durmaz."

Aslında bizim takımın halini gördükçe vodka rakı satsınlar diyorum, iyi para kazanırız.Hatta Sarp oyuna girerken stoklar tükenir.

Üst Alt