Stadyumlarda alkol satışı olmalı mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stadyumlarda alkol satışı olmalı mı?

Cevap: Stadlarda alkol satisi olmali mi?

Türkiye bu düzeye gelirse kendimi camdan aşağı atarım.

İçmeden neler yaptığımız ortada ki bizim millet içmeyi bilmez, içen sapıtıyor.

Bu kesin bir yargıdır. Türk insanı içki içmesini bilmez.

Abi cidden biz Almanya İngiltere'deki gibi hayal ediyoruz bu alkol satışını ama gözümün önüne bi getirdim statta içki içtiğimizi,yok be,kalsın.

Beyler espri mi yapıyorsunuz yahu? Sosisliler 10 lira stadta. Bira 15-20 liranın altında olmaz kesinlikle. Ondan 2-3 tane içecek adam zaten ne isterse yapsın o kadar para harcadıktan sonra. Ki 2-3 tane biraya sarhoş olacak adam da mümkünse ilkinde olayını çıkarsın tespitlensin, daha da çıkarmasınlar o adamı evden dışarı.

Lan ne tipler var bilmiyomuş gibi konuşma,adamları gördüğüm zaman Galatasaraylılığımdan utanıyorum

Tamam da o tiplerde para yok ki o kadar biraya para verecek. Olmadıkları için zaten maçtan önce yiyip içip geliyor hepsi. Stad içinde alkol satışı yani onların durumu pek etkilemez çünkü bayağı pahalı olur biralar falan.

Ben de onu diyorum zaten satışı olsa bile alacak kişi sayısı pek fazla olmaz zaten. Ha 5-10 liraya falan bira satılırsa o zaman büyük sıkıntı var ama.

olmalı reyis

samiyende içiyoduk stada girmeden önce büfeden alıp ama arenanın çevresinde yok

sarah-brander-Bastian+Schweinsteiger+girl.jpg

Üst Alt