Stancu satılacak iddiası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stancu satılacak iddiası

Bogdan Stancu, vândut la Galatasay

A fost realizat transferul anului în fotbal. Steaua l-a vândut pe Bogdan Stancu la Galatasaray cu 3,5 milioane de euro. Deşi îl declarase netransferabil pe jucător, patronul Gigi Becali a fost de acord să-l dea pe golgheter din Ghencea. În următoarele ore, Galata va organiza o conferinţă de presă în cadrul căreia Bogdan Stancu, care a plecat deja din cantonamentul Stelei spre Istanbul, va fi prezentat oficial.

Cevap: İddia l Stancu Satıldı Bugün Açıklanacak

O futbol yılın transfer edildi.Galatasaray Bogdan Stancu oturup 3.5 milyon sattı.Oyuncu devredilemez ilan olmasına rağmen, sahibi Gigi Becali onu Ghencea bir golcü vermeyi kabul etti.Şu saatlerde, Galata zaten İstanbul'a cantonments Yıldız bıraktı Bogdan Stancu, resmi olarak sunulacak olan bir basın toplantısı düzenleyecek.

3.5 e sattıysak zararın neresinden dönersek kardır iyi iyi sevindim ben

Daha forvet almadan stancuyu satayım demeyin sakın.Polat yönetiminden ne farkınız kalır? :mad:

Hic yoktan iyidir. Burdan gelecek olan parayi saglam bir transferde kullaniriz.

Baroş, Stancu, Elmander.. gibi isimler varken belki forvet transferinden vazgeçebiliriz diye düşünüyordum ama, kaliteli bir isim alınacak sanırım. :)

Üzülürüm.

Fatih Terim`in elinde, direk santrofor oynadigi taktirde iyi isler cikarabilecegini düsünüyorum.

Hem sattigimiz klüp 2 mio € dan fazla vermemistir. Genc bir oyuncu icin bukadar zarar etmeye degmez. 1 sene daha kalmaliydi.

Son zamanlarda aldığım en iyi haber olur doğruysa şayet..Bi de Mustafa Sarp,Aydın,Serkan,Aykut da gönderilirse sevincim katlanır..

Üst Alt