Statta İzlediğiniz İlk Galatasaray Maçı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Statta İzlediğiniz İlk Galatasaray Maçı

Galatasaray- Diyarbakirspor 1-0 bitmisti galiba.

ASY de kale arkasinda izlemistim

2. Macta Bsb sampiyonluk maciydi @Ahmet Sarı kardeşimizle

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bu sezon bir maç daha yaparız beraber inşallah Fatih kardeş iki maçı da kale arkasında izlemişsin biraz paraya kıy da maratondan bir bilet al statta maç izlemenin keyfine var Nisan ayında şampiyonluk yarışı iyice kızıştığında önemli bir derbi maçına Fenerbahçe, Beşiktaş maçına gitmeyi çok isterim

İlk izlediğim maç sanıyorum Osmaniyespor'un o dönemki adını bile hatırlamadığım 3. ligdeki bir rakibiyle maçıydı.
İlk Galatasaray maçı ise Ali Samiyen'deki son maç olan Beypazarı Şekerspor maçı. Hatta bu forumda yapılan bir organizasyonla gitmiştik.

GALATASARAY: 4
Vestel Manisaspor:0
Ümit KARAN şov maçı IMG_1629.JPG

Türk Telekom da Beşiktaş maçı 2-0 kazanarak 22.şampiyonluğumuzu aldığımız maç

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu sezon bir maç daha yaparız beraber inşallah Fatih kardeş iki maçı da kale arkasında izlemişsin biraz paraya kıy da maratondan bir bilet al statta maç izlemenin keyfine var Nisan ayında şampiyonluk yarışı iyice kızıştığında önemli bir derbi maçına Fenerbahçe, Beşiktaş maçına gitmeyi çok isterim
Gideriz reis. Hatta nasip olursa bi CL bile yapabiliriz

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İspanya'da babam ve amcamla. Maç öncesi babamla amcam röpörtaj verdiler TRTye. TVye çıkmışlardı. Gazetede de resimleri vardı. Fatih Altaylı yanımızda kavga etti dayak yedi ama kimden hatırlamıyorum, polis mi yoksa rakip taraftar mıydı hatırlayamadım. 7. kattan izledik maçı, Carlos'u kelinden tanıyorduk o derece sahaya uzaktık. Otelde 3 kat para vererek karaborsadan almıştık bileti, halbuki stada gittiğimizde hala daha bilet varmış. Keşke o kadar para gömmeseydik :D

Keşke o röpörtajları ve gazete haberini bulabilsem.

2006: Vestel Manisa 2-2 Galatasaray

Manisali forvetin sahada kalp krizi gecirdigi macti. Selcuk ve H.Balta'nin golleriyle geriye düsmüstük önce. Hatta yanilmiyorsam Mondi'nin bizdeki kariyeri boyunca frikikten yedigi 2 golden birisi bu macta atildi.

Yıl 1987, Kayserispor-Galatasaray kupa maçı; İlyas Tüfekçi filan vardı ama ben, defansif müdahaleleriyle topu tereyağından kıl çeker gibi alıp en doğru tercih ve uygulamayla takım arkadaşlarına kazandıran 17 yaşındaki Tugay' a hayran kalmıştım. Maçı rica minnet Galatasaray tribününde izlemiştim, skor 1-5...Hayatımda sahip olduğum ilk bisikletim çalınmıştı, maç heyecanıyla o zamanın toprak dış sahasındaki kale direğine yaslayıp girdiğim için kabahat bende tabii, çocukluk işte; sonrasında karakolda hurda halde bulduğuma nasıl da sevinmiştim ha?!..

ASY de ise 4-1 lik KSK maçını seyretmiştim, bir tek rakip takımdaki Ahmet Keloğlu diye tam kel bir herif kalmış aklımda...

Zaman ne hızlı akıyor yaw😟

Üst Alt