STBL 15/16 ÇF | Galatasaray Odeabank 67-74 Karşıyaka | M.S | 18 Mayıs | Lig TV | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 ÇF | Galatasaray Odeabank 67-74 Karşıyaka | M.S | 18 Mayıs | Lig TV

68kap0.png

VabW7Z.png
v.png
100px-P%C4%B1nar_Kar%C5%9F%C4%B1yaka_logo.png

Spor Toto Basketbol Ligi 15/16 Sezonu Play-Off Çeyrek Final 1.Maç
Galatasaray Odeabank - Pınar Karşıyaka
Abdi İpekçi Arena
18 Mayıs Çarşamba
19.30

Son düzenleme:
İlk maç çok önemli galibiyet alıp içeride işi bitiririz. deplasmanda iyi değiliz oradan galibiyet almak zor olur

ilk maçtan fark yapıp net mesajı vermemiz gerek.

ayrıca eurocup şampiyonluğu takıma deplasmanda maç kazanma alışkanlığı kazandırabilir. zira son haftalarda amaçsız olmamıza rağmen deplasmanlarda kazanmıştık.

izmirde 2-0 yapabilirsek müthiş olur yarı final motivasyonu için.

Bugün maç var beyler niye buralar sakin ? Eurocup'u alınca kontağı kapattık heralde taraftar olarak ?

Ondan değil Yasin basketsever kardeşim , millet yarı finalde eleneceğimizi bildiği için heyecan da yapmıyor . Biliyorsun baskette ev avantajı demek galibiyet demek. Yanılırım inşallah ama Avrupa kupası ile sezonu kapattık ama taraftar tabi bu maçta salonu kesinlikle doldurmalı. Ben forum için konuştum bunu.

Ondan değil Yasin basketsever kardeşim , millet yarı finalde eleneceğimizi bildiği için heyecan da yapmıyor . Biliyorsun baskette ev avantajı demek galibiyet demek. Yanılırım inşallah ama Avrupa kupası ile sezonu kapattık ama taraftar tabi bu maçta salonu kesinlikle doldurmalı. Ben forum için konuştum bunu.

Geçen sezon F4'de elenen Fb de sezonu kapatmıştı Avrupa maçlarından sonra. Karşıyaka ordan şampiyon olmuştu. Finali son anda kaybetmesiyle bence psikolojik olarak Fb'nin önündeyiz. Geçen seneki Karşıyaka'nın yaptığını yapabiliriz aslında.

Geçen sezon F4'de elenen Fb de sezonu kapatmıştı Avrupa maçlarından sonra. Karşıyaka ordan şampiyon olmuştu. Finali son anda kaybetmesiyle bence psikolojik olarak Fb'nin önündeyiz. Geçen seneki Karşıyaka'nın yaptığını yapabiliriz aslında.

Sen de biliyorsun ki Karşıyaka'ya bakış açısıyla bize bakış açısı farklı olur . Sürpriz yapan takımlar kim bjk ve Karşıyaka . Bunlar kaale alınmadığı için sürpriz oluyor zaten . Sonuçta karşısında ezeli rakibi ve kupa almış bir takım var, taraftar salonu doldurur ama Karşıyaka'ya doldurmaz . Aynı şey bizim için de geçerli tabi. Büyük maçlardaki ev sahibi istatistiği de bu yüzden çıkıyor zaten . Biz olmazsak Efes olsun diyorum ama Efes zaten umutsuz vaka .

Üst Alt