STBL 15/16 ÇF | Galatasaray Odeabank 67-74 Karşıyaka | M.S | 18 Mayıs | Lig TV - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 ÇF | Galatasaray Odeabank 67-74 Karşıyaka | M.S | 18 Mayıs | Lig TV

Elenmemiz daha hayırlı olur sanki.
Benc olmadan şampiyon olmamız imkansız en azından oyuncular ve hoca yipranmaz

Belki birde iş bilmez yönetime ders olur bi kadro yetersizliği ve seneye sağlam bir yapılanmaya gidilir.

Lanet gelsin Dursun ve Yonetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!

Son düzenleme:
Biz hic bir bransta takimlarimiza ense yapma ,yayma hakki vermiyoruz , acaba dusunuyor muyuz is yerlerinde hic "ee yeter" deyip serdigimiz zamanlar olmuyor muydu , okul icin ders calisirken, gorevimiz oldugunu bilmemize ragmen bosverdigimizi

Ki bu takim sezonu sermedi , cok uzun ve baski altinda oldugu ,hedefledigi bir kulvari birincilikle bitirdi , zaten bu tur gecilse bile yari finalde olacaklar da belli

basketbolda kadron ve butcen kadar varsin . ben uzulerek en sevdigimiz sinan gulerle filan da devam etmenin hata oldugunu dusunuyorum basindan beri , zayif kaliyor o pozisyon

Sonuçta seneye EL'deyiz şampiyonluğun bi cacığı olmaz ki zaten hem fbyi hem efgesi bu uzun rotasyonuyla yenmek çok zor.2 tane uzun oyuncumuz var sadece.Onlarda 2.03 ve kalıpsızlar.

Davise burada boş Adam muamelesi yapılıyor ama Davis reis seneye sakatlık yaşamazsa yine döktürecek . Bu Adam daha ne yapsın

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kim yapiyor renkdasim herkes çak beyi cok seviyor hakkini veriyor.

Seviyor kardeşim ona bir şey diyemem zaten de ama çoğu Eurolig düzeyinde kötü olur diyor. Sadece burada değil çoğu taraftarımız diyor . Tamam öyle fark yaratmaz seneye ama çok iyi oyuncu , Banvit yıllarından beri temiz bileği hep hoşuma gitmiştir .

EL biletini elde etmişken elenmek büyük yıkım olmaz benim için. Yine de ikinci maçı kazanacağımızı düşünüyorum deplasmanda genelde kötü olsak da. Karşıyaka bizden iyi değil.

doğuş macını umursamaz oynadık yenildik bizim için sezon orda bitti saha avantajını kaybettik maalesef pınar karşıyaka banvit doğuş gibi ekiplere umursamaz oynadık özellikle içerde oynadığımız maçlarda dün umursamaz oynayarak maçı kaybettik

takım eurocup şampiyonu olarak görevini fazlası ile yaptı bizide fazlasıyla gururlandırdı.

bundan sonra yatsalar yeridir. adamsınız çocuklar!

Üst Alt