STBL 15/16 ÇF | Galatasaray Odeabank 77-62 Pınar Karşıyaka | M.S | 22 Mayıs - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 ÇF | Galatasaray Odeabank 77-62 Pınar Karşıyaka | M.S | 22 Mayıs

Lasme Melo gibi.Çok faydalı ama gereksiz hareketler.Şu faule ne gerek vardı şimdi.Koç kenarda çıldırdı

Bu söylenen tezahuratın basketbol maçıyla ne alakası var la :D

Söylesenize ''Bu sene baskette tarih yazalım'' bestesini on numara gürültü çıkartıyor o tezahurat :)

Benim gördügüm sanki oyuncular mental olarak bitik durumda, bir bikkinlik var yoksa bu kötü karsiyakaya 1lk periyotta 30 sayi fark yapardik..tatil havasina girmisler, ülkerin uzunlari lasmeyi ilk periyotta 4 faul aldirir, inanilmazda kötü sut atiyoruz özellikler micov sasirtti beni :)

Benim gördügüm sanki oyuncular mental olarak bitik durumda, bir bikkinlik var yoksa bu kötü karsiyakaya 1lk periyotta 30 sayi fark yapardik..tatil havasina girmisler, ülkerin uzunlari lasmeyi ilk periyotta 4 faul aldirir, inanilmazda kötü sut atiyoruz özellikler micov sasirtti beni :)

Eurocup şampiyonluğuyla kontak kapattı çoğu oyuncu ama micov bunlara dahil değil.

O tezahürat da saçma aslında.Kupaları şirketlere bırakmayalım deniyor ama takımımızın adı Galatasaray Odeabank
Ya öyle de orada belirtmek istedikleri büyük şirketlerin verdiği büyük destekli takımlara karşı mücadele ediyoruz falan anlatılmak istenen o

Çok güzel bir ses cıkıyor onda o yüzden seviyorum o tezahuratı ben

Hiç değilse basketbol ile alakalı uzun süredir futbolda ki tezahuratı söylüyorlardı çok alakasız yani :)

Eurocup şampiyonluğuyla kontak kapattı çoğu oyuncu ama micov bunlara dahil değil.

ben ilk devredeki performansi ile ilgili yazdim, sorumluluk almiyor diger maclarina göre ... Galatasaray Odeabank
Oyuncu Dk. Sa. Rbd Ast 2S 3S SA RH RS Fa Bl TÇ TK
Chuck Davis
20 8 1 2 0/2 8/8 1 1
Vladimir Micov
18 3 3 0/2 1/3 1 1
Errick McCollum
16 5 2 1 2/3 0/1 1/2 2 1 1
Sinan Güler
15 4 4 1 1/1 0/2 2/2 4 2 1 2
Stephane Lasme
9 12 4 6/6 0/1 2 2 3 1 1

Üst Alt