STBL 15/16 H:13 | Galatasaray OB 90-76 Beşiktaş S.J | MS | 28 Aralık | Lig TV 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:13 | Galatasaray OB 90-76 Beşiktaş S.J | MS | 28 Aralık | Lig TV 3

5f6df84efe27477b9f29ec68e3bdb5c8.jpeg

Galatasaray Odeabank – Beşiktaş Sompo Japan
Abdi İpekçi Spor Salonu
28 Aralık Pazartesi
20.00

Lig TV 3

Bu sene şampiyon olabileceğimiz tek dal.

Futbolda reziliz.Kadın basket takımı Jelena dışında baya kötü ama bu takımın 2 transferle gideri var.

Kazanmamız lazım, bu sene basketbolda çok büyük bir beklentim yok malesef transfer konusuda baya karanlıkmış.

Bulunur ya o bir şekilde. Geçen sezon 10 tane yabancı almıştık maddi krize rağmen. Ergin Ataman da dedi bir kısa + bir uzun istiyorum diye. Gerekli transferler yapılmazsa bu kadro da çöpe gider.

Geçen sene o yabancılar 2.3 milyon tutmadı mariç falan çok ucuzdu hem zaten Alıp Alıp para vermediğimiz için şu an yasak var iki transfer Artı 2.3 milyon demek en az 3.3 milyon kaynak demek verirler mi sanmıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geçen sene o yabancılar 2.3 milyon tutmadı mariç falan çok ucuzdu hem zaten Alıp Alıp para vermediğimiz için şu an yasak var iki transfer Artı 2.3 milyon demek en az 3.3 milyon kaynak demek verirler mi sanmıyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk
Gerekirse sağ bek forvet falan almayalım da bütçe basketbol takımına gitsin. 2 yerinde transferle Eurocup'un en büyük favorisi oluruz. Tabi yönetim yine amatör branşları yalnız bırakacak geçen sezonki gibi orası ayrı.

Üst Alt