STBL 15/16 H:13 | Galatasaray OB 90-76 Beşiktaş S.J | MS | 28 Aralık | Lig TV 3 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:13 | Galatasaray OB 90-76 Beşiktaş S.J | MS | 28 Aralık | Lig TV 3

Bu takıma da hiç güven olmaz. Bazen GSW gibiyiz bazen Lise takımı gibiyiz. 15 sayı fark var ama 3 dakika erirse şaşırmam.

bende onu anlatmaya çalışıyorum işte renktaşım.. ama burdakıler anlamıyor.. takımın savunması güven vermıyor... 3.cü periyotta fark 1'e inse hiç şaşırmam.. böyle dıyınce tepki verıyor burdakıler..

bende onu anlatmaya çalışıyorum işte renktaşım.. ama burdakıler anlamıyor.. takımın savunması güven vermıyor... 3.cü periyotta fark 1'e inse hiç şaşırmam.. böyle dıyınce tepki verıyor burdakıler..

bence bu maçı bir şekil kazanırız ama EuroCup şampiyonluğu hedefliyorsak bu oyun yetmez. Bjk'nin sadece ismi büyük. Geçen sene Play-Off bile kalamadılar.

Senin iyiliğin için diyoruz görmüyormusun kimse rütbene saygı göstermiyor gelen sataşiyo giden nere kadar gidecek bu eni sonu patlayacan 2 ay myc alacan. Benden tavsiye bırak hersey daha güzel serbest olunca :D

Envoyé de mon Sony Z3

yok renktaş ben sabırlı bir insanım :) kolay kolay küfretmem... burda alıntı yapanların yorumunu okuyup gülüyom sadece iyi gelıyor :D

Üst Alt