STBL 15/16 H:17 | Anadolu Efes 78-85 Galatasaray Odeabank | MS | 7 Şubat | Ligtv2 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:17 | Anadolu Efes 78-85 Galatasaray Odeabank | MS | 7 Şubat | Ligtv2

Periyot sonlarinda ivmemiz hep düştü fark kapandi. Biz rahat 3'Lük yiyoruz her maç. Bugün Micov Lasme Schilb üst düzey oynadi. Her zaman böyle olmuyor işte

Jerrels niye alindi bilmiyorum. 5 aydir oynamiyormuş zaten. Bugün sivadi. Dorsey'i hoca sevmiyor rahat bir oyuncu. isteyince iyi oynuyor

1 ve 5 numara sikintimiz devam ediyor. Tebrikler

Ergin Ataman: ''Maçın başından itibaren ciddi bir üstünlük kurduk, bu da bize artı bir güven verdi.''
Ergin Ataman: ''Maça başlayan 5'imiz dışındaki oyunculardan katkı alamadığımız için ikinci çeyrekte sayı farkı kapandı.''
Ergin Ataman: "Bugün Dorsey'nin bize faydadan çok zararı oldu. Neredeyse 5 kişi ile oynadık bütün maçı."
Ergin Ataman: ''Lasme inanılmaz, Micov ise kaçırmadan 40 dakika oynayarak kusursuz bir oyun ortaya koydu."
Ergin Ataman: ''Green ve McCollum hafta içinde takımla çalışmalara başlayacak ve nihayet 9-10 oyuncuyla oynama şansımız olacak.''

Lasme , Micov , Schilb , Green, Sinan ve Göksenin hariç bütün oyuncuları göndermek lazım.... bu 6 oyuncu sayesınde takım ayakta...

Ergın Ataman bugün Molaları zamanında aldı.. bu beni sevindirdi açıkcası.. keşke hep böyle yapsa... Neden diğer maçlarda mola almıyor anlamıyorum...

Ergın Atamanı benden daha çok seven ve eleştiren yoktur... benım Ergın atamanın sevmedıgım tek yönü Mola almaması...

Bide aklında Milli takım var gibi... orayı düşünüyor biliyorum yüz ifadesınden bellı oluyor herşey...

Lasme , Micov , Schilb , Green, Sinan ve Göksenin hariç bütün oyuncuları göndermek lazım.... bu 6 oyuncu sayesınde takım ayakta...

Ergın Ataman bugün Molaları zamanında aldı.. bu beni sevindirdi açıkcası.. keşke hep böyle yapsa... Neden diğer maçlarda mola almıyor anlamıyorum...

Ergın Atamanı benden daha çok seven ve eleştiren yoktur... benım Ergın atamanın sevmedıgım tek yönü Mola almaması...

Bide aklında Milli takım var gibi... orayı düşünüyor biliyorum yüz ifadesınden bellı oluyor herşey...

goksenin gecen gun cıldırtmıstı genelde cıldırtıyor bazen boyle maclarda iyi oynuyor ama

Periyot sonlarinda ivmemiz hep düştü fark kapandi. Biz rahat 3'Lük yiyoruz her maç. Bugün Micov Lasme Schilb üst düzey oynadi. Her zaman böyle olmuyor işte

Jerrels niye alindi bilmiyorum. 5 aydir oynamiyormuş zaten. Bugün sivadi. Dorsey'i hoca sevmiyor rahat bir oyuncu. isteyince iyi oynuyor

transfer yapabilirmiyiz 5 numaraya acaba hak falan var mı

transfer yapabilirmiyiz 5 numaraya acaba hak falan var mı

Dursun denen yalanci, beceriksiz ve vizyonsuz baskan bozuntusuna guvenmiyor olabilir mi?

Dursun denen yalanci, beceriksiz ve vizyonsuz baskan bozuntusuna guvenmiyor olabilir mi?

micov basketbolun hagisidir,pelesidir,maradonasıdır.gercek imparator sayın ergin ataman hocama sükranlarimi sunuyorum.

Üst Alt