Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

STBL 15/16 H:22 | Galatasaray Odeabank 70-72 Darüşşafaka Doğuş | M.S | 14 Nisan


Benim gorusume gore bizim su anki takim bu feneri iceride de yenemeyebilir .. Yenemez demiyorum ama yenilebilir de ,yani cok uc bir basketbol oynuyorlar bu son maclarda.
 
feneri 6 kişiyle koçsuz kafası yarılmış sinanla yendik

içerde her türlü yeneriz o taraftarla ama ülker arenadan da zor çıkarız

aslında 4 olup yarı finalde efesle eşleşmeyi mi kovalasak
 
Son düzenleme:
Benim gorusume gore bizim su anki takim bu feneri iceride de yenemeyebilir .. Yenemez demiyorum ama yenilebilir de ,yani cok uc bir basketbol oynuyorlar bu son maclarda.
Aslında oyuncular öyle çok uç değil onların ama işte organizasyonun ne kadar önemli olduğunun bir gerçeği . Eğer sen Eurolig hedefi koyarsan ve iyi bir sponsor bulursan ne kadar balon da olsan klüp olarak en sonunda o organizasyon meyvelerini veriyor . Bunlar bu noktaya yıllardır hazırlanıyor ülker babaları ile. Biz zaten bir fırsat bulsak aşacağız ama yok bizde ne doğuş var ne Ülker . Bizim iş adamlarımız Dumankaya , bir yerimle gülüyorum yani.
 
Saha avantajını alan takım şampiyon olur bu kadar net. FB bir aptallık yapmazsa şampiyon olurlar, olası 1 mağlubiyet saha avantajını ve dolayısıyla kupayı bize getirir
 
Seneye de micov lasme mccolum kalmalı . Green schilb vs gitmeli , Davis'i çok seviyorum ama onu sezon sonunda karar veririz heralde kalıp kalmaması Hakkında. Türk Telekom gel birleş işte , bugün şu kıçı kırık Semih ya da yedekte çürüyen Furkan bile bizde olsaydı çok farklı olurdu . Parasızlık gözün çıksın ki şu green duşan falana muhtacız


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rahat olun renktaşlar
Fener de yorgunluk ile bir maç mutlaka kaybedecektir.

Lanet gelsin Dursun ve yönetime!
Dayak yiye yiye gideceksiniz!
 
Üst Alt