STBL 15/16 H:22 | Galatasaray Odeabank 70-72 Darüşşafaka Doğuş | M.S | 14 Nisan - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:22 | Galatasaray Odeabank 70-72 Darüşşafaka Doğuş | M.S | 14 Nisan

Sağlık olsun saha avantajına bay bay . Dursun burada suçun yok ama Allah belanı versin cenabet dursun

Sent from my iPhone using Tapatalk

bu metres muhabbetleri ,bela okumalar filan nedir ? hani eskiden predzic veya semih erdene filan tepki olurdu , simdi eski koca , eski oyuncumuza bela okumalar filan baslamis

bizim icin onemli olan strasbourg maclari degil mi ? sampiyon olursak zaten euroleague e katilmiyor muyuz ? o seriyi kazanirsak lokal ligin ne onemi kalir ?

Ligte yenilgi geliyorum dedi resmen 3 maçtır hep son saniyede kazan kazan nereye kadar,greenin acil takıma ısındırılması-schilbin savunma yapmadığı için kulağının çekilmesi lazım

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuşları orada yenemediğimiz için hatta çeyrek finalde bile Karşıyaka falan gibi güçlü biri geleceği için yazık oldu. Umarım Eurocup bizim olur .

Sent from my iPhone using Tapatalk

micovu hiç oyuna almayacaktı gitti bi de saçma sapan şut attı
ulan 25 sayıyla yenilsek bu kadar koymaz kendi ayağımıza sıktık her zamn olduğu gibi

1.5 dakika kala sportmenlik dışı artı teknik alan rakibe maçı vermek epey gayret isterdi doğrusu

yorgun olmalarına rağmen bu gayreti gösteren oyuncularımıza da teşekkürler

Mccoulm 4 Micov 5 sayi atmiş. normal yenilmemiz. 2. yarilari düşüyoruz oyundan 3-4 maçtir. ulan fenerin telecom maçini düşünüyorum birde bu maçi düşünüyorum delleniyorum.

1,5 Dakika kala 5 sayı öndeyiz, rakibin koçu teknık faul almış ve maç sonunda yeniliyoruz.. gercekten imkansızı başardık..

artık Eurocup'a odaklanmak lazım... sampıyonluk gitti bence..

Şampiyonluk gitti resmen ya. Ergin ataman maalesef bu normal sezonu çözemiyo. Bjk ile şampiyon olduğunda bile 5. olmuştu.

Takim yorgun eurocupta final yaparak bu sezon gerekeni yaptilar robot degil bu adamlar 4. Olalim bence ligde efesi eler final yapariz

Üst Alt