STBL 15/16 H:25 | Galatasaray Odeabank 96-86 Banvit | M.S | 10 Nisan | NTV Spor - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:25 | Galatasaray Odeabank 96-86 Banvit | M.S | 10 Nisan | NTV Spor

Ahhhhhhh ahhhhhhhh hala sinirliyim

52721_3.jpg

Ya her şeyi deyin de Ergin hocaya maç satıyor dediniz ya pes!! Bu Adam ki parasından feragat edip , tek başına oyuncu transfer ediyor .yönetici değil bakın Ergin hoca gidiyor. Şimdi bu adama küfür edenler o gidince Murat Özyer ile 8. Lik mücadelesini izlerler .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ergin hocaya laf eden carpilir, mac satiyor diyen gerizekalinin , fenerlinin onde gidenidir muhattap bile alinmaz.

Ergin hocaya laf eden carpilir, mac satiyor diyen gerizekalinin , fenerlinin onde gidenidir muhattap bile alinmaz.

Ya biliyorum mola almıyor ya da biliyorum maç sonlarında çoğu kez inanılmaz hatalar yapıyor ama şunu da çok iyi biliyorum ki bu Adam bu klüpten gittiği an sıradan Voleybol branşlarımıza döner. Bu Adam şu an basketbolu ayakta Tutan direnen tek insan, Ekrem memnun bayanlarda bunu yapamıyor çünkü o Ergin hocadan daha kibar bir kişilik . Rest Çekmez ama Ergin hoca giderim der korkutur . Son 6 yılda Mahmudi ile başlayan dönemden beri artık basket seyircimiz azımsanmayacak düzeyde. Bu grafiği artırmak için sadece Ergin hoca ile devam etmek gerekiyor . Bu ülkeye futbolu sevdiren , övünmeyi öğreten bizdik . Eğer bunu basketbolda da yaparsak bir 20 yıl sonra basketbol futbolu bile geçebilir yeni nesilde . Zaten hep demişimdir : futbol sıkıcı ama basketbol her an aksiyon olan bir spor . Ergin hoca arkadaşın dediği gibi maçı bile satsa ! Adamdır. Çünkü o GS basketbol branşının isyanı , direnişidir. Bu arada hocam son toplara biraz daha önem ver ve daha fazla mola al :) iyi günler arkadaşlar .

Greeni yollayıp alalım , iversonda fena olmaz aslında lasmeye yedek

Bütçemizin çok fazla olmayacağını düşünürsek şöyle mütevazi (euroleague standartlarına göre) bir kadro oluşturulabilir:

Renfroe-Sinan-Şafak
Sinan-Ryan Toolson
Micov-Serhat Çetin
Gabriel-Moerman
Lasme-Oğuz Savaş-Sertaç Şanlı

Tabi gönül ister 1 numarada T.Rice veya Wanamaker; 2 numarada Koponen falan olsun ama alamayız. O yüzden uçmaya gerek yok.
Ucuz yollu 7. yabancı olmayı (sadece euroleaguede oynayacak) kabul edecek birisini bulursak çok iyi olur. Mesela Arroyo geri gelse keşke. Renfroe 25 dk, Arroyo 15 dk. oynasa, süreleri paylaşsalar.

Bütçemizin çok fazla olmayacağını düşünürsek şöyle mütevazi (euroleague standartlarına göre) bir kadro oluşturulabilir:

Renfroe-Sinan-Şafak
Sinan-Ryan Toolson
Micov-Serhat Çetin
Gabriel-Moerman

Tabi gönül ister 1 numarada T.Rice veya Wanamaker; 2 numarada Koponen falan olsun ama alamayız. O yüzden uçmaya gerek yok.
Ucuz yollu 7. yabancı olmayı (sadece euroleaguede oynayacak) kabul edecek birisini bulursak çok iyi olur. Mesela Arroyo geri gelse keşke. Renfroe 25 dk, Arroyo 15 dk. oynasa, süreleri paylaşsalar.
pivota omic gibi biri lazım ya ücreti düzgün olan

Renfroe-Sinan-Şafak
Sinan-Ryan Toolson
Micov-Serhat Çetin
Gabriel-Moerman

Oğuz falan yetmez bize bence ama sınır yüzünden nasıl bi yol izleriz onuda hiç bilmiyorum gökselinde kalmalı bence.

pivota omic gibi biri lazım ya ücreti düzgün olan

Omic çok yumuşak bence iş yapmaz. 7. yabancı olarak pota altına da adam alabiliriz aslında. Zirbes mesela, Miro Bilan da olabilir. Bunları getirebiliriz oynadıkları takımları düşündüğümüzde. Ama biraz para lazım. 9 milyon euromuz falan olsa taş gibi takım kurarız aslında.

Oğuz falan yetmez bize bence ama sınır yüzünden nasıl bi yol izleriz onuda hiç bilmiyorum gökselinde kalmalı bence.

Göksenin'e haksızlık olmuş biraz haklısın. Unutmuşum yazmayı, 2-3 rotasyonuna girer Göksenin de. Oğuz yetmez doğru ama 30 dk Lasme 10 dk. Oğuz diye düşündüm, 6 yabancı hakkı dolduğu için. 7. yabancı için pota altına da adam alabiliriz sadece euroleaguede oynamaya kabul edecek birisi dediğim gibi Zirbes olabilir, Miro Bilan olabilir.

Üst Alt