STBL 15/16 H:25 | Galatasaray Odeabank 96-86 Banvit | M.S | 10 Nisan | NTV Spor - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:25 | Galatasaray Odeabank 96-86 Banvit | M.S | 10 Nisan | NTV Spor

BDAwTdLCEAIw3k9.jpg

Green,Jerrels ve James'in yerine 3 yabanci ,2 tane de lig icin yerli alirsak yeter bence.Kadroyu fazla bozmamak lazim.

Mccollum
Lasme
Micov

kalmalı seneye de.

Sinan - Marcus Williams ( Yada Wanamaker )

Şafak - Göksenın Köksal

Lasme - Zirbes - Daniel Theis ( John Bryant ) yerli olarak Lig için Oğuz savaşta olabilir..

Micov - Serhat Çetin

Gabriel - Moerman

seneye Euroleague'de olacağımız için McCollum kalmamalı... çünkü her ne kadar skorer oyuncu olsada büyük maçların oyuncusu değil.. Euroleague, Eurocup'a benzemez... Eurolig'te Arroyo tarzı guardların olmazsa asla başarılı olamazsın..

CSKA Moskova - Teodosic

Olympıakos - Spanoulis

Real Madrid - Sergio Rodriguez ve Sergıo Lull

Barcelona - Thomas Storanski

Khimki - Thies Rice

Lokomotiv Moskova - Delaney

Bamberg - Wanamaker

Panathınaıkos - Dimitris Diamantidis

Bak bu guardların hepsi Lider özelliği, skor özelliği, asist özelliği olan oyuncular... McCollum sadece skor atmayı seven oyuncu.. büyük maçlarda takımı batırabiliyor.. Ligin İlk yarısındaki anadolu efes maçında bunu gördük..

Bizede bu guardlar kadar kaliteli olmasada, buna benzer guard lazım... McCollum ile başarılı olamazsın... Benim aklımda Marcus Williams ve Wanamaker var... eğer alabilirsek çok iyi olur...

Son düzenleme:
Davis reis kadrolarda yok üzülüyorum :( bu seneden mccolum lasme micov davis kalsın ; schilb green jerls çakma dorsey ( james) gitsin . Schilb güzeldir hoştur ama banane:) tamam oyun kurmada falan bazenleri iyi ama saf oyun kurucu alıp bu Ada'mı göndermek en iyisi. Mccolum a bile ısındım ki oyun tarzını takıma uydurdu ve takım oyuncusu oldu ama bu Adamı sevemedim abi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Davis reis kadrolarda yok üzülüyorum :( bu seneden mccolum lasme micov davis kalsın ; schilb green jerls çakma dorsey ( james) gitsin . Schilb güzeldir hoştur ama banane:) tamam oyun kurmada falan bazenleri iyi ama saf oyun kurucu alıp bu Ada'mı göndermek en iyisi. Mccolum a bile ısındım ki oyun tarzını takıma uydurdu ve takım oyuncusu oldu ama bu Adamı sevemedim abi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Davis'in yerine banvitteki andrea moermanı ve karşıyaka'dan Kenny Gabrieli alırsak 4 numara rotasyonu olarak bizi uçururlar...

Davis'in yerine banvitteki andrea moermanı ve karşıyaka'dan Kenny Gabrieli alırsak 4 numara rotasyonu olarak bizi uçururlar...

Keny iyi de moerman daha müthiş . Zaten davis öyle küsen biri değil rotasyon için kalsın sonuçta seneye yine baya maç olacak . Moermanı zaten bize bırakmazlar iyi bir yere gider. Önemli olan lasme ve micov bunlar bu takımın her şeyi. Dorsey tutsaydı müthiş olacaktı ama o da karaktersiz çıktı , bu james dorseyden daha sinir bozucu . Adam sizi takmıyorum havasında .

Keny iyi de moerman daha müthiş . Zaten davis öyle küsen biri değil rotasyon için kalsın sonuçta seneye yine baya maç olacak . Moermanı zaten bize bırakmazlar iyi bir yere gider. Önemli olan lasme ve micov bunlar bu takımın her şeyi. Dorsey tutsaydı müthiş olacaktı ama o da karaktersiz çıktı , bu james dorseyden daha sinir bozucu . Adam sizi takmıyorum havasında .

Moerman'ı akıllı davranırsak hemen kaparız... Davis İyi oyuncu evet ama Eurolig için şüphelerim var.. olmaz yani... ayakları yavaş bir oyuncu.. Gabriel hem hızlı hemde atletik bir oyuncu.. moerman ve gabrıeli ucuza kapatırsak müthiş iş yapmış oluruz :) james zaten 3 aylığına geldi bize.. seneye kalmaz.. onun yerine alırız birisini..

Üst Alt