STBL 15/16 H:26 | D.İ. Büyükçekmece 94-89 Galatasaray Odeabank | M.S | 17 Nisan - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:26 | D.İ. Büyükçekmece 94-89 Galatasaray Odeabank | M.S | 17 Nisan

Yazık gercekten cok yazık 3 haftadır uzatmaya gidiyor maçlar ben burda ölüp ölüp diriliyorum ama bagzıları kıcına bile takmıyor mutlu olun şimdi.
Schilb in umursamadıgı cok belli macı kazanacagımız topu nerdeyse umrunda değil.

Bu dursun yüzünden Lan her şube rezil . Allah belanı versin ya . Bir Eurocup kaldı koca 5 branşta , teneke kupasını saymıyorum futbolda . Git be git

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
son 15 dk hocanın naptığı belli değil,10 dk mcclm eline ver doğaçlama oyna,bu takımın koç dolayısıyla çok bariz antreman eksikliği var,repertuvar kısıtlıysa bu kadar diyelim madem.

geçen hafta 4. olalım fenerle finale kadar oynamayalım vs diyorduk da bu hafta efes o işi de bozdu lider fener olacak biz de 4 oluruz yarı finalde uğurlarlar

tabi banvit veya kskye elenmezsek

schilbin yaptığı savunmada destan yazıyo,nasıl bu adam yedek kalmaz ?,10 dk aynı 5'le oynadık takım gitmiyor hayla 5'le devam edliliyo teknik heyet stajerlerden oluşuyo ki kimse ses çıkaramıyo galba,futbol mu bu 40 dk aynı 5'le oynuyoz

Son düzenleme:
Fener'le finalde karşılaşmanın ne gibi artısı var?Fener'le uzun seride karşılaşmak daha kötü bence.

4 maçtan biri denk gelir belki kazanırız

fenere karşı ipekçi atmosferinde performansımız her türlü tavan olur hem onlar etkileniyor

ama yarı final serisi 2-2-1 diye gidiyor evlerinde ilk 2 maçı kaybedersek evimizdeki ilk maçı kaybeder etmez elenme durumu olabilir oyuncuları strese sokabilir vs

diye düşünüyorum

Üst Alt