STBL 15/16 H:28 | Beşiktaş SJ 71-76 Galatasaray Odeabank | M.S | 1 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:28 | Beşiktaş SJ 71-76 Galatasaray Odeabank | M.S | 1 Mayıs | NTV Spor

Avrupa'yı domine edecek kadroyu 13 milyonla yapmak biraz iyimser :) ha zorlarız ama öyle domine edemeyiz. Tabi çok iyi bir takım kimyası ile maccabi gibi bir süpriz yapabiliriz ama bu da ekstrem olan hadiseler . Seneye f4 ü zorlayacak ve ligde şampiyon olursak müthiş olur .

Dürüst olmak gerekirse EL F4'u imkansız gibi bir şey bizim bütçelerle. Bunları telaffuz etmek sonra yaşayacağımız hayal kırıklığını büyütmekten ileri gitmeyecek. O yüzden hedefleri büyük koymayalım. :)

Değişen EL sisteminde ilk tur çok zor. 16 takım lig usulü oynayacak. Bizim için en gerçekçi hedef orada ilk 8 içinde olmak olmalı bence ki kolay değil. Kafadan 8 tane muhtemelen bizden iyi kadrosu olacak takımı şimdiden sayabiliriz. Aradan sıyrılmaya çalışacağız artık. Yeter ki 14-15 sezonu gibi mali sıkıtılar olmasın. Kulübün imajı zedeleniyor o tip işlerle.

Ergin Ataman: "Bu maça çok motive değildik. Sakatlarımız vardı, çok da zorlamak istemedik ama hakemler bizi motive etti."

Ergin Ataman: "Bize maçı kazandıran son çeyrekte hakemlerin bizi motive etmesi oldu."
Ergin Ataman: "Açıkçası çok motive değildik. Sakatlar ve hastalarımız vardı. Çok zorlamak niyetinde değildik."
Ergin Ataman: "Hakemlerin üst üste gelen kararları bizi motive etti. Sonuçta biz Galatasaray'ız, bir derbi oynuyoruz. Gerekeni yaptık."
Ergin Ataman: "Lasme'nin ayağında bir problem var, iğne oldu. 72 saat oynamaması gerekiyor. McCollum da 2 gün bizimle olmayacak."

@erginataman
Macin detay istatistigini bjk.com resmi sitede gorebilirsiniz.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dürüst olmak gerekirse EL F4'u imkansız gibi bir şey bizim bütçelerle. Bunları telaffuz etmek sonra yaşayacağımız hayal kırıklığını büyütmekten ileri gitmeyecek. O yüzden hedefleri büyük koymayalım. :)

Değişen EL sisteminde ilk tur çok zor. 16 takım lig usulü oynayacak. Bizim için en gerçekçi hedef orada ilk 8 içinde olmak olmalı bence ki kolay değil. Kafadan 8 tane muhtemelen bizden iyi kadrosu olacak takımı şimdiden sayabiliriz. Aradan sıyrılmaya çalışacağız artık. Yeter ki 14-15 sezonu gibi mali sıkıtılar olmasın. Kulübün imajı zedeleniyor o tip işlerle.

Bazı arkadaşlar kupayı alacağız bile diyor Twitterde burada:) ben de sana katılıyorum zaten , herkes fb yapıyorsa biz de yaparız gözüyle bakıyor ama adamlar yıllarıdır o harmanın içinde öğüle öğüle geldi . Ha deyince olacak şey değil .

Ergin Ataman: ''Bernard James'in dönüp dönmeyeceğini henüz ben de bilmiyorum, Jerrells'in ise kontratı sona erdi, bizimle olmayacak.'' #BSL

hahahah ulan ne keyiflendim be öylesine kaybetmek için çıktığımız maçta biraz sinirlendirdiler koyduk geçtik ne mal bir camia bunlar korkuyorum futbolda da aynısı olsun

McCollum seneye mutlaka kalmalı. Ama 2 numara olarak kalmalı. Oyun kurma yetisi çok az, Schilb bile Mc'den daha iyi oyunu yönlendiriyor. 1 numara'ya Huertas gibi birisi lazım.

McCollum seneye mutlaka kalmalı. Ama 2 numara olarak kalmalı. Oyun kurma yetisi çok az, Schilb bile Mc'den daha iyi oyunu yönlendiriyor. 1 numara'ya Huertas gibi birisi lazım.

Seneye minimum 60 maç (30 EL + 30 lig ki bunun playoffu da var ) olacağı için her parçasından katkı alacağımız bir kadro kurmamız lazım. 7-8 oyuncu + çer çöp yöntemi ile fena patlarız bu maç takviminde. Kadrodaki her parçadan katkı gelmeli. Sadece EL'de oynatmak için 8. yabancıyı da alabiliriz hatta. Böyle bir kadro kurabilirsek McCollum da kalsın isterim. Düzen işlemiyorken gelip iki el üstü sokup bir anda rüzgarı değiştirebilecek bir oyuncu ki zaten bunu bolca yaptı. Ama yük üzerine binince su kaynatma durumu da oluşuyor tabi. :)

Son düzenleme:
Bazı arkadaşlar kupayı alacağız bile diyor Twitterde burada:) ben de sana katılıyorum zaten , herkes fb yapıyorsa biz de yaparız gözüyle bakıyor ama adamlar yıllarıdır o harmanın içinde öğüle öğüle geldi . Ha deyince olacak şey değil .

Fb değil de Ülker desek daha doğru. Zira burada Ülkerspor'in lisansıyla Fenerbahçe mücadele veriyor,yoksa bitik bir kulüp basketbolda. Aziz son derece kurnazca bir hamleyle Ülker'in sırtından isim yaptı EL'de.

Üst Alt