STBL 15/16 H:29 | Galatasaray Odeabank 139-134 Türk Telekom | M.S | 4 Mayıs | NTV Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:29 | Galatasaray Odeabank 139-134 Türk Telekom | M.S | 4 Mayıs | NTV Spor

68kap0.png

VabW7Z.png
v.png
1v5WvG.png

Spor Toto Basketbol Ligi 15/16 Sezonu 29. Hafta
Galatasaray Odeabank - Türk Telekom
Abdi İpekçi Arena
4 Mayıs Çarşamba
18.30

ABkJJwEI_bigger.png

Türk telekomu kümeye yolluyacağımız maç.
Telekom dustu zaten. Haislip falan kulup olarak degil de bireysel olarak kumede kalmak icin asilir, zor mac olur
Zaten hem antrenmansiz cikacsgiz hem rotasyonumuz cok dar olacak. Sakatlik falan olmasin da kazanmasak da cok umrumda olmaz benim sahsen.
Bi de sanirim Ege'yi bu mac biraz fazla kullanacagiz, umarim iyi degerlendirir

Telekom dustu zaten. Haislip falan kulup olarak degil de bireysel olarak kumede kalmak icin asilir, zor mac olur
Zaten hem antrenmansiz cikacsgiz hem rotasyonumuz cok dar olacak. Sakatlik falan olmasin da kazanmasak da cok umrumda olmaz benim sahsen.

Telekom'un ufak bir şansı daha var.

https://www.gscimbom.com/forum/f22-stbl-tkbl/turk-telekom-kume-dusmek-uzere-140671/#post8413132

Dusan , ege , doğukan falan oynasın kendilerini bulsunlar play off maçlarında 5 10 dk oynayacak kıvama gelmemeliler.

Dusan , ege , doğukan falan oynasın kendilerini bulsunlar play off maçlarında 5 10 dk oynayacak kıvama gelmemeliler.
Ege'nin besiktas macinda sansini iyi kullandigini , dakika hak ettigini ce verecegini sogledi Hoca.
Dogukan pek iyi kullanamadi ama yine bi 5 10 dk dener heralde onu da.
Dusan da belinden sakatmis. Tam da zamanini buluyorlar arkadas. Su an Dusan icin ana rotasyona girmek icin idealdi, Caleb icin de sut ritmini tekrar bulmasi icin. O da sakat.

Üst Alt