STBL 15/16 H:7 | Darüşşafaka Doğuş 76-83 Galatasaray | M.S | 23 Kasım | NTVSpor - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 H:7 | Darüşşafaka Doğuş 76-83 Galatasaray | M.S | 23 Kasım | NTVSpor

İyi oldu bu galibiyet.Saçmaladığımız bölüm dışında iyi oynadık.Ulan huertas-arroyo'dan biri olup 1 pota altımız daha olsa süpürürüz şu ligi.Micov da harika oynadı.
Vladimir Micov=Hakan Balta vallahi.Adam hiç bişeye bakmadan işini yapıyo.Çok profosyonel.

Başta dorsey olmak üzere tüm oyuncuları tebrik ederim.
Dorsey sonunda kendinden beklenen performansı sergiledi.

Fenerasyonun ve şahankin yavrularina iyi bir ders oldu.

Lanet gelsin yönetime.
Sıra sizde ÇAPSIZLAR!

McCollum-Schilb-Micov-Green-Dorsey
taş gibi 5 iyice oturduğunda ligde baya iddialı olacak,Rotasyon sorunu düşündürmüyor değil ama yabancı kalitemiz çok klas.

Rotasyon şansımız olsa son bölümde yaklaşamazlardı. Bizde ayaklar yavaşlayınca iki tane zıp zıp maçı dengeye getirdi, durduramadık.

Müthiş galibiyet oldu ya. 12 kişilik takımı deplasmanda yenmek için baya iyi oynamamız gerekiyordu. İyi oynadık. Micov reis yine muazzam oynadı. Dorsey ilk defa bu kadar iyi oynadı. Schilb farkını gösterdi. Green son noktayı koydu. Bir tane guard + bir tane yerli uzunla 3 kupada da şampiyonluğun en büyük adayı oluruz.

Çarşamba günü AEK deplasmanı.

Tebrikler Yenilmez Armada.

Başta İmparator olmak üzere bütün aslanlarımızı tebrik ediyorum.

Dorsey bu sezon en iyi maçını oynadı.İnşallah devamını getirir.

Micov buz adam yine harika bir maç çıkardı.

Mccollum'da sorumluluktan kaçmıyor.Hücum performansının yaninda savunmada da iyi mücadele etti.

Tekrardan tebrikler Aslanlar!

GSBasket'e yazdım buraya da yazayım.

Yetişkin bir Ataman ve yetişkin bir Mahmuti 100 kez karşılaşırlarsa bunun 99'unu Ataman kazanır. 1 maç ertelenir. Sonra o maçı da Ataman kazanır.
:eek:

Pooh Jeter tam bize uygun oyuncu. Mccolum'un yerine ligde oynayabilir. Bizi oynatan bir beyine ihtiyacimiz var. Mccolum iyi faul aliyor. ama top fazla elinde. Yada Schilb dişari gidecek. benim tercihim o olmaz tabi. Dorsey canavar gibi oynadi. Micov müthişti ama herif oyunda full oynuyor bu iyi degil. Hoca diger oyuncularida devreye sokmali. Yoksa işler yolunda gitmeyebilir.

Tüm takıma tebriks ama green arkasına dengeleri bOzmıcak iyi şutu olan forward lazım her maç 35 dakika nereye kadar

Pooh Jeter tam bize uygun oyuncu. Mccolum'un yerine ligde oynayabilir. Bizi oynatan bir beyine ihtiyacimiz var. Mccolum iyi faul aliyor. ama top fazla elinde. Yada Schilb dişari gidecek. benim tercihim o olmaz tabi. Dorsey canavar gibi oynadi. Micov müthişti ama herif oyunda full oynuyor bu iyi degil. Hoca diger oyuncularida devreye sokmali. Yoksa işler yolunda gitmeyebilir.

cine mi ne gitmisti gelebilir mi acaba

Üst Alt