STBL 15/16 YF | Fenerbahçe 93-79 Galatasaray Odeabank | M.S | 25 Mayıs - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 YF | Fenerbahçe 93-79 Galatasaray Odeabank | M.S | 25 Mayıs

İlk yarı fark 2 gökselin üzerine oynadılar hakem döndü tekniği bize çaldı ardından biz oyundan düştük kuduruk taraftarla farklı açtılar yaptıkları küfürlü tezahüratta yanlarına kaldı aynı şeyi biz yapsak salonu boşaltırlardı , 2.yarı buz gibi 3 lüğümüzü yedi onun bunun çocukları fark 5 e inicekken 12 oldu tam elleri ayakları titreyeceği yerde olan bize oldu aramızdaki tek kalite var o da hakemlerlerdir biz bunları orda sahaya gömeriz ama hakemler bırakmaz euroligde oynasak mesela yeneriz yabancı hakemlerle ama ligde olmaz.

Şu şerefsizlerle Euroleague finali oynayalım başka bir şey istemiyorum.Bakalım bu sefer Emin mi yoksa Engin mi kurtaracak?

Ulan ya maç orada geliyordu 6 sayıya düşecekken 12 sayı farkla oynamak ne demek?

Bu şerefsiz düzende nasıl mücadele edeceksin ki?

Bu maçtaki hakemlerin hepsi orman cocugu şerefsiz herifler

Şerefsiz.

CjUnohNXIAAI3bk.jpg:large

Bu spikerler de ayrı bir yavşak sanki fener yabancı bir takım ile oynuyor

Ulan ülkede spor da siyaset gibi tamamen pisliğin dibine batmış her taraf rezalet kokuşmuş zihniyet hakim

Bugüne kadar canı gönülden kimsenin ölmesini istemedim içten içe. İnsandır dedim, yazık çoluğu çocuğu vardır dedim. Ama bu orman cocugun fırlattığı aziz yıldırım denen mal kafası ne zaman geberecek çok merak ediyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abdi de alırız ve seri 3 2 onların lehine biter . Biz bu kadar düşük bütçelerle böyle yapıyoruz gün gelecek bütçe bulduğumuzda o Zaman Ülker babanız bile kurtaramayacak . Mc küçük maçların Adamı diyenlerde son 1.5 aydır olan maçları izlesin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt