STBL 15/16 YF | Fenerbahçe 93-79 Galatasaray Odeabank | M.S | 25 Mayıs

Osman Arabacı

Tecrübeli Üye
Alayına bam bam bunların bu fenerlilerin alayı puşt

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Sinan'ın babası federasyonda çalışıyor.Böyle konuşması normal.

Berkant Gökce

Parçalı Üye
Sinan Güler: Sakatlandığımda beni alkışlayan Fenerbahçe taraftarına teşekkür ederim. Sakatlığım ciddi değil.

Sinan Güler, tercüman bekleyen Bobby Dixon'un yanına gelip "tercümanın olmamı ister misin?" dedi. [@kpamuk]

artik su bizimkilerin verdigi fair play mesajlarindan dolayi kusasim geliyor...ulan seni alkislayan yavsaklar hocana ana avrat sövüyordu....ama bu medya yavsak , volkana sövünce milli takim kalecisine nasil sövülür diye , neredeyse bizi gömeceklerdi ulan bu ergin ataman milli takim hocasi degilmi? yavsak basin bunuda yazin...

Mustafa Ünal

10 Numara!
Bizim camiadan hep fbyi yalayan adamlar çıkar, fbden 1 tane adam çıkmadı böyle. Yani ben 15 yıldır spor camiasını takip eden biri olarak hiç denk gelmedim.

Berkant Yasa

10 Numara!
Oyuncular, koç eleştirmiyorsa yönetim ayakta yatıyorsa boşuna boşuna kahrolmaya gerek yok, Allah belamızı vermiş.

Muhammed Safa Eker

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Sinan Güler: Sakatlandığımda beni alkışlayan Fenerbahçe taraftarına teşekkür ederim. Sakatlığım ciddi değil.

Sinan Güler, tercüman bekleyen Bobby Dixon'un yanına gelip "tercümanın olmamı ister misin?" dedi. [@kpamuk]

Kusura bakma yersiz fair-playine tüküreyim Sinan.

Hayri Cund

ANTEN
GSC Efsanesi
Web sitesi
www.nkfvas.com
ergin hoca ve sinan biraz daha centilmenlik yaparsa kendilerini fbye hediye edelim

Osman SEDEN

İvan Bebek, Damir Javor
Taçsız Kral
olayı kacırdım son sayfayı okuyabıldım centilmenlik mi icat edildi hayırdır?

Berkan Yavuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Hoca bu maç o kadar centilmendiki şikecileri çıldırtmayı başarmış Göksenin'i bile oyundan aldı oyun gerilmesin diye. Yakışmadı...

Berkant Gökce

Parçalı Üye
Kusura bakma yersiz fair-playine tüküreyim Sinan.

Artik adim kadar eminim bu yalama yikama mesajlari sadece ülker gofrette küfür yememek icin yapilyior...ulan biraz göksenin köksaldan adamlik dersi alin be....birakin su yalakaligida bizi iyice kücük düsürmeyin ..su mesajlar beni maglubiyetten daha cok rahatsiz ediyor yemin ederim...

Selcuk Serin

Aslan Üye
birde utanmadan forumda ivan bebek e lamonica ya laf sallayanlar sevgi pıtırcıkları vardı onlar forumdan ihraç edilmeli yüksek bir sesle FAA

Onur Arslan

10 Numara!
Lan dakikalarca Göksenin'in annesine küfür ettiler.
Ergin Atamana'da ediyorlar

Hala mal mal centilmen olmaya çalışıyorlar
Yok bu itlerin anladığı dilden konuşacaksın hem de daha ağır şekilde.
Bunlar insanlıktan falan anlamıyorlar

Erman Oktay

Aslan Üye
Bizim gerizekalılar ne kadar sinerse adamlar da istediği gibi at koşturur küfür eder hakemi etkiler.sen maçtan önce yap açıklamanı al hakemleri baskı altına rakip oyuncuları baskı altına bak bakalım yapabiliyolar mı bu kadar kolay şeyleri.maçtan önce aziz'in yaptığı gibi sen de yap bakalım bu maçta yaşanacak olaylardan dolayı saha kapatma cezası verebilecek mi federasyon,hakemler nasıl yönetecek göreceğiz tarzı açıklamalar görelim bakalm bu kadar at koşturabiliyolar mı.hakemler zaten hepsi yavşak mccollum'un pozisyonuna nasıl basket faul verilmez aklım almıyor.herşeyi geçtim maç boyunca takım arkadaşına hocana sövenlere nasıl teşekkür edebiliyosun anlamıyorum.benim takım arkadaşım hatta kaptanım böyle konuşacak bi git derim ya.ben neyle uğraşıyom sen nasıl davranıyon diye.yeter be sindiğiniz.biraz erkek olun adam gibi savunun hakkınızı.madem savunamıyosunuz bari gurur yapın da o yavşakların salonunda maç kazanın.bari onu yapın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt