STBL 15/16 YF | Fenerbahçe 93-79 Galatasaray Odeabank | M.S | 25 Mayıs - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 YF | Fenerbahçe 93-79 Galatasaray Odeabank | M.S | 25 Mayıs

Sinan Güler: Sakatlandığımda beni alkışlayan Fenerbahçe taraftarına teşekkür ederim. Sakatlığım ciddi değil.

Sinan Güler, tercüman bekleyen Bobby Dixon'un yanına gelip "tercümanın olmamı ister misin?" dedi. [@kpamuk]

CjUzjIvXEAURrJE.jpg

artik su bizimkilerin verdigi fair play mesajlarindan dolayi kusasim geliyor...ulan seni alkislayan yavsaklar hocana ana avrat sövüyordu....ama bu medya yavsak , volkana sövünce milli takim kalecisine nasil sövülür diye , neredeyse bizi gömeceklerdi ulan bu ergin ataman milli takim hocasi degilmi? yavsak basin bunuda yazin...

Bizim camiadan hep fbyi yalayan adamlar çıkar, fbden 1 tane adam çıkmadı böyle. Yani ben 15 yıldır spor camiasını takip eden biri olarak hiç denk gelmedim.

Hoca bu maç o kadar centilmendiki şikecileri çıldırtmayı başarmış Göksenin'i bile oyundan aldı oyun gerilmesin diye. Yakışmadı...

birde utanmadan forumda ivan bebek e lamonica ya laf sallayanlar sevgi pıtırcıkları vardı onlar forumdan ihraç edilmeli yüksek bir sesle FAA

Lan dakikalarca Göksenin'in annesine küfür ettiler.
Ergin Atamana'da ediyorlar

Hala mal mal centilmen olmaya çalışıyorlar
Yok bu itlerin anladığı dilden konuşacaksın hem de daha ağır şekilde.
Bunlar insanlıktan falan anlamıyorlar

Ergin Ataman olimpiyat yolunda milli takım koltuğunu kaybetmek istememek için yapıyor. Yoksa 2014'deki gibi atara atar bir tavır koyardı bana kalırsa.

Bizim gerizekalılar ne kadar sinerse adamlar da istediği gibi at koşturur küfür eder hakemi etkiler.sen maçtan önce yap açıklamanı al hakemleri baskı altına rakip oyuncuları baskı altına bak bakalım yapabiliyolar mı bu kadar kolay şeyleri.maçtan önce aziz'in yaptığı gibi sen de yap bakalım bu maçta yaşanacak olaylardan dolayı saha kapatma cezası verebilecek mi federasyon,hakemler nasıl yönetecek göreceğiz tarzı açıklamalar görelim bakalm bu kadar at koşturabiliyolar mı.hakemler zaten hepsi yavşak mccollum'un pozisyonuna nasıl basket faul verilmez aklım almıyor.herşeyi geçtim maç boyunca takım arkadaşına hocana sövenlere nasıl teşekkür edebiliyosun anlamıyorum.benim takım arkadaşım hatta kaptanım böyle konuşacak bi git derim ya.ben neyle uğraşıyom sen nasıl davranıyon diye.yeter be sindiğiniz.biraz erkek olun adam gibi savunun hakkınızı.madem savunamıyosunuz bari gurur yapın da o yavşakların salonunda maç kazanın.bari onu yapın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt