STBL 15/16 YF M:2 | Fenerbahçe 80-55 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Mayıs | NTV Spor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 YF M:2 | Fenerbahçe 80-55 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Mayıs | NTV Spor

68kap0.png

150px-200px-Fenerbah%C3%A7e.png
v.png
VabW7Z.png

Spor Toto Basketbol Ligi 15/16 Sezonu Play-Off Yarı Final 2. Maç
Fenerbahçe - Galatasaray Odeabank
Ülker Sports Arena
27 Mayıs 2016
20.00

ABkJJwEI_bigger.png

Kazanma ihtimalimiz %1 gibi, kısıtlı kadro hakemler vs.. ancak olur da o ihtimal gerçekleşirse ataşehir cayır cayır yanar.

Buradan da elenirlerse kuş gribi çıkar diye korkuyorum . Basketbol ama süprize izin vermiyor , deplasman olmamız ve de kadro olarak maalesef kaybederiz. 3-1 biter ne yazık ki seri .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kadın basketbol takımımızın en az 2 şampiyonluğunu çalan Emin Moğulkoç yönetecekmiş. İlginçtir ki bu adamın yönettiği maçlarda (erkek-kadın) maç alamamışız.

Bu sefer kalın doğrayacaklar belli ki.

bunlara birde burda koyarsak toplu kus katliami olur ülker arenada :D :D azizide taraftar döver :) gerci aziz devre arasinda yine soyunma odasina girer hakemlere ayar verir ...arkadas anlamiyorum dünyanin herhangi bir yerinde ,baskan soyunma odalarina gidip hakemi tehdit etse o adamin futbolla iliskisi kesilir, bu dingil aziz her macta nerdeyse hakemleri uyardim konustum diyor daha iyi yönetmeye basladilar diyor, ama birtane allahin kuluda tepki vermiyor...artik siradan birseymis gibi..

Hakemler çok can sıkıyor, zaten kendi bütçemizin 5 katı bütçeye sahip bir kadro ile mücadele etmeye çalışıyoruz. Bir de aziz'in itleri verdikleri kararlarla doğruyor bizi.

Aksam bakacagiz artik, hani kayip edersek fazla üzülmem acikcasi. Avrupadan kupa almis, Türkiye liginin yari finale varmis bu takimla ben hala basiri derim. Ama aksam maci alirsak kesin Abdi'dede biz aliriz finale cikariz diye dusunuyorum :D

iyi izleyin neler yapacak şerefsizler, hakemler tribünler fbli itler aziz yönetim kurulu vs. her türlü şerefsizliği yapacaklar bu akşam

Üst Alt