STBL 15/16 YF M:2 | Fenerbahçe 80-55 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Mayıs | NTV Spor - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 YF M:2 | Fenerbahçe 80-55 Galatasaray Odeabank | M.S | 27 Mayıs | NTV Spor

Aslında ben şu Telekom birleşmesini istiyordum hem güçlü bir marka sponsorluğu kazanmış olurduk.Ha birleşme durumları imaj yönünden sıkıntılı lakin sistem buna zorluyor.Kaldı ki Galatasaray Basketbol Takımı zaten başarılı bir yapı,Fenerbahçe 'nin birleşme öncesi durumunda değil.Bu tip kısıtlı imkanlarla basketbol şubesini yönetmek bence artık boşa.Profesyonel bir yapıda kendi bütçesi ve sponsoruyla var olmalı ki mücadele edilebilsin.

Soruma cevap alamadim maalesef.

Sinan'in belli bir kapasitesi var. Hoca hiç oyundan almayi düşünmedi. Bogdonovic'i çoşturdu işte 2. yari. 900.000 dolar aliyorsa Micov'a ayip ulan

41-41den sonra ne olduğunu anlayaladım

pazar yeneriz , o gerizekalı diye tempo yapanlar da ekran başında kendi oyuncularına aynı lafları söylemek zorunda kalacak

Fazla söylenecek bir şey yok gelecek sezon kadroyu güçlendirip gerekeni yaparız.Ayrıca bu şikeciler dün yırtınmıyormuydu bize küfür ediyorlar diye.Basketi hiç sevmedim hiçte anlamadım ama imkan bulursam ana avrat küfür etmek için gidicem bir nefrettir şikebahçe.İlahi adalet ligde bu senede şampiyonluğu son maçta verirler işallahta bende o zaman bu foruma o günü nasıl kutladığımı güzel bir resimle göstermek isterim.

Maalesef bizim takımın potansiyeli bu kadar. Sertlik karşısında hiçbir varlık gösteremiyoruz, çok kolay siniyoruz. Rotasyonumuz dar olduğundan her maç her oyuncumuzdan maksimum verim almalıyız, o da zor. İpekçi'de büyük taraftar desteği ile kazanabiliriz ancak deplasmanlarda halimiz bu.

Deplasmanda galibiyet beklemiyorduk zaten yeter ki İpekçi'de maç vermeyelim. Deplasmanda kafa kafaya oynamak için bize 2 Lasme, 2 Micov, 1 McCollum, 1 Davis daha lazım..

Son olarak Ataman veya Sinan sakın İpekçi'de Galatasaray taraftarına fair-play dersi vermeye, şov yapmaya kalkmasın. Herkes kendi işine baksın! Cehennemi yaşayacaklar!

Bu arada tribündeki şikecilerin suratlarına baktıysanız, dün akşamki kupa hezimetinin verdiği kuyruk acısıyla böğürdüklerini görmüşsünüzdür..

Son düzenleme:
Koskoca Galatasaray adam akıllı sponsor bulamıyor.. Aynı ülkenin aynı şehrin takımı ise bizim bütçenin 5x para verecek sponsor bulabiliyor.

Yazmayayım yazmayayım diyorum yine de yazacağım . Ulan yönetimler , çok fanatik ! Zengin Galatasaraylı vampirler ! Neredesiniz ? Şu takım şunları hakediyor mu? Neymiş zorundalar mıymış arkadaş şu kuşların en mal iş Adamı bile bir bardak alıyor kendi klüplerine . Bugün fener istesin en az 15 milyon yine sponsor bulur iş adamlarından , bakmayın Ülker adı yazmadığına sırt reklamlarında koskoca halley yazıyor adamlar aynı desteği hala veriyor sırf adı fener kalsın diye isimlerini çektiriler. İstesinler doğuş , Nihat , Ali falan hemen sponsor olur . Ünal Aysal seni hep överim ama neymiş ben sponsor olacaktım küstüm , sen Nasıl kulübe küsüyorsun? Fatih terim 3 gün önce bile dedi kişilere kırılır insan kulübümüze değil ! Sevinmeyin siz zengin Gs'li adamcıklar, Galatasaray Ada'sında bedava yiyip içmeye devam edin . İyi geceler kardeşlerim ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hoca bazi oyunculari durmadan rotasyon yapsa hele önde olduğumuzda böyle erken yorulmayiz ama hoca unutuyor oyunculari içerde. Micov ile Sinan öldüler zaten DaVİS şut atamiyor Neyse bu heriflerin bütçesi iyide takim imyasida iyi. Bizim bütçemiz artsin bunlarin yari bütçesi bile olmasa olur rahat şampiyon oluruz. Dursun bizi şaşirtir umarim.:red:

Bizim yönetimin futbol dışı branşlar için, hatta bu sene futbola dahi gereken hassasiyeti göstermediği ortadayken, 20-30 milyon verebilecek sponsor girişimleri bulmaya çalışmasını düşünmek hayalperestlik olur.Ve zaten bu paraları verebilecek Türkiye içinden bir sponsor olur mu tartışılır.Fakat bizimkilerin de sponsorlardan 1-2 milyon daha fazla dilenmesinin izahı yok.Aysal'ı şu yönüyle takdir etmiştim : Ülker ana sponsorluğunu Fb'ye verirken,Cafe Crown olarak Galatasaray'ı elinde tutuyordu.Şu anki yönetim yine bu anlayışa döndü.Bildiğiniz saldım çayıra muhabbeti.Galatasaray'ın marka değerini özümseyememiş Dursun ve ekibi.Fenerbahçe'nin Ülker birleşmesi ve sponsorluğu haksız rekabetin dibi şu an.

Yazmayayım yazmayayım diyorum yine de yazacağım . Ulan yönetimler , çok fanatik ! Zengin Galatasaraylı vampirler ! Neredesiniz ? Şu takım şunları hakediyor mu? Neymiş zorundalar mıymış arkadaş şu kuşların en mal iş Adamı bile bir bardak alıyor kendi klüplerine . Bugün fener istesin en az 15 milyon yine sponsor bulur iş adamlarından , bakmayın Ülker adı yazmadığına sırt reklamlarında koskoca halley yazıyor adamlar aynı desteği hala veriyor sırf adı fener kalsın diye isimlerini çektiriler. İstesinler doğuş , Nihat , Ali falan hemen sponsor olur . Ünal Aysal seni hep överim ama neymiş ben sponsor olacaktım küstüm , sen Nasıl kulübe küsüyorsun? Fatih terim 3 gün önce bile dedi kişilere kırılır insan kulübümüze değil ! Sevinmeyin siz zengin Gs'li adamcıklar, Galatasaray Ada'sında bedava yiyip içmeye devam edin . İyi geceler kardeşlerim ...

Sent from my iPhone using Tapatalk

İmzamı atarım renkdaş son divan toplantısında gözlüklü bir dede çıktıydı ne demek ergin bütçe olmazsa giderim demek biz zamanında yürüyerek gidiyorduk antrenmanlara dedi.Allah belamızı vermiş tek inandığım arma forma yönetim cebinden hamitin rızkını baskete versin umutun rızkını versin tarık çamdal say say bitmiyor sabri donk...Ulan donku alana kadar baskete adam alsaydılar yinede yazdıkların kelimesi kelimesine doğru.

Üst Alt