STBL 15/16 YF M:3 | Galatasaray Odeabank 65-63 Fenerbahçe | M.S | 29 Mayıs - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 YF M:3 | Galatasaray Odeabank 65-63 Fenerbahçe | M.S | 29 Mayıs

Obradovic 3 sezondur bu kulüpte...Müthiş bir takım oluşturdu.

Bu sürede deplasmanda 2 defa cskayı,1'er defa barcelona,olimpiakos,maccabi,real madrid gibi avrupanın en sert takımlarını mağlup etti fenerbahçe..Yine bu sürede kızılyıldız,partizan gibi sert deplasmanlarda hiç kaybetmedi...

Ama abdi ipekçi'de oynanan tam 8 galatasaray maçının bir tanesini bile kazanamadı.Daha da enteresan olanı ise bu 8 maçtan 7 tanesi erkenden koptu.Son 5 dakikaya umut bile taşıyamadılar hiçbirinde.Sadece bugünkü maçta son anlara umutla girdiler abdi ipekçi'de...

İlginç bir durum...
Açıkçası bunda övünülecek bişe yok o zaman fenerliden farkımız olmaz.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maalesef taraftarımız çok kötü işler yaptı bu maç tükürmek nedir ya sahaya bir şey atmak ...üzüldüm açıkçası onlarda yapıyorlar demeyin lütfen onlardan farkımız kalmaz ASALET herşeydir

Şu sürecin tek kazananı can topsakal oldu açıkcası. Hocanın bu senenin sonunda kararını net olarakaçıklaması lazım ya Galatasaray ya MT. 2si birden olmadı olmayacak. Çünkü artık sıkmaya başladı hocanın bu orta yollu hali.

Maalesef taraftarımız çok kötü işler yaptı bu maç tükürmek nedir ya sahaya bir şey atmak ...üzüldüm açıkçası onlarda yapıyorlar demeyin lütfen onlardan farkımız kalmaz ASALET herşeydir

Tüküren falan yok birader. ANTU ağzı ile gelip burada eleştiri yapma. Ha olanlar hoş değil ona söylenecek söz yok, yoksa olay tükürük falan değil, Fener medyasının bunu fırsata çevirmek istemesi.

Obra da suratındaki ayranı bu sebeple silmedi. O fotoyu gördüğünde bunu kullanacağını düşünmüştüm ki Ekpe Udoh twitterdan bununla ilgili yorum yapmış. Gaza getirmeye çalışıyor oyuncularını. Yoksa kim suratında ayran ile gezer dakikalarca.

ayran olduğu apaçık ortada. Fakat ayran diye de bu olayları doğru kabul edemem. Onlar bunu yaptı bizde bunu yaptık hakettiniz gibi düşünceler yakışık değil.
Böyle bir savunmayı kabul etmiyorum. Sende yapma onlar da yapmasın. Sahaya yabancı madde atan ağır hayvandır, magandadır.
İlerki dönemlerde yaşanılacak ölümlerin,kavgaların suçlusudur.

Sonuç ne? kazandık ama galibiyetten çok olaylar konuşuluyor.

Dün maçtaydım. Fenerliler aşırı derece tahrik etti herkesi 1.maçta da Azize'nin yaptıklarını gören insanlar normalinden çok daha aşırı tepki verdi.Hoş olmadı tabii.

İlk başlarda tek tük bir kaç kişi bişeyler attı, o esnada tüm tribünler atmayın diye bağırıyordu, ama son durumda inanılmaz ötesi bir tahrik var bilerek yaptılar kesin.
Antuyu okudum durduk yerde yenileceklerini anladılar ondan yaptılar diyen şikecileri falan gördüm. Bilgilendirme açısından söylemek istiyorum, fenerin uzun boylu bir antrenörü yada menajer falan isim olarak bilmiyorum hakem masasına fiziki müdahale de bulundu, Bobby Dixon taraftara laf falan söyleyip duruyordu sürekli, m.mahmutoğlu sürekli tahrik peşinde koşuyordu, Göksenin bunun yaptıklarının hiç birini yapmadı ama neler yapıldı çocuğa.

Cenk Renda sanırım o antrenör bu kişi olayları o boyuta getirdi yaptıklarıyla, hem hakemlere baskı kurmaya çalıştı bu ve bir kaç oyuncu hem de hakem masasına vurdu ardından saha kenarında ki taraftarlarımızla tartıştı fitilde orada ateşlendi zaten

İlk yabancı maddeyi saha kenarındaki sinirlenen bir taraftar attı zaten ua değil ilginç bir şekilde :)
Ondan sonra herkes bir anda çıldırdı ve olaylar koptu

Ama bence hata yaptık taraftarlar olarak o anlarda. O anlık siniri çok coşkulu tezahurata yönlendirseydik o maçı yine kazanırdık zaten,yakışmadı bize bence.
Umarım taraftar bir daha ne olursa olsun böyle şeyler yapmaz

Son olarak yönetime sesleniyorumşu takıma adam gibi sponsor bulun kardeşim

Karşında ki rakibin her sene 20 milyon euro + bütçelerle mücadele ediyor, bizim yönetim Eurocup başarısı gelmese 3 milyon dolara düşürecekti bütçeyi rezalet

Nasıl onlar kadar bütçe yaratabiliriz diye düşüneceklerine bunlar daha da düşürecekti bütçeyi

Yönetim Eurocup başarısını kullanıp, ana sponsor+yan sponsorlar ve kombine gelirleriyle bari hocanın istediği 10 milyon dolarlık bütçeyi yaratsa.

Umarım bizi bu sefer şaşırtabilirler.

Son düzenleme:
Tüküren falan yok birader. ANTU ağzı ile gelip burada eleştiri yapma. Ha olanlar hoş değil ona söylenecek söz yok, yoksa olay tükürük falan değil, Fener medyasının bunu fırsata çevirmek istemesi.

Obra da suratındaki ayranı bu sebeple silmedi. O fotoyu gördüğünde bunu kullanacağını düşünmüştüm ki Ekpe Udoh twitterdan bununla ilgili yorum yapmış. Gaza getirmeye çalışıyor oyuncularını. Yoksa kim suratında ayran ile gezer dakikalarca.

Ayran olunca iş normal mi oluyor yani hepsi aynı değil mi

Ayran olunca iş normal mi oluyor yani hepsi aynı değil mi

Bak orada kocaman yazmışım olanlar hoş değil diye. İyice okursan görebilirsin ama bu itlerin kendi sahalarında yaptıklarını küçük görüp bizim sahamızda olanları büyütürseniz sonunda Aziz itinin ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.

Gönül ister parkede böyle şeyler hiç olmasın ama iki taraf için de bu tip olaylar maçın önüne geçmeye başladı senelerdir. Gerginliği azaltmak yerine Aziz falan senin antrenörüne el kol sallarsa tahrik ederse Abdi'ye de gelince makas da alırlar ayran da atarlar. Maalesef gerçek bu, tasvip etmesem de görmek istemesem de.

Bak orada kocaman yazmışım olanlar hoş değil diye. İyice okursan görebilirsin ama bu itlerin kendi sahalarında yaptıklarını küçük görüp bizim sahamızda olanları büyütürseniz sonunda Aziz itinin ekmeğine yağ sürmüş olursunuz.

Gönül ister parkede böyle şeyler hiç olmasın ama iki taraf için de bu tip olaylar maçın önüne geçmeye başladı senelerdir. Gerginliği azaltmak yerine Aziz falan senin antrenörüne el kol sallarsa tahrik ederse Abdi'ye de gelince makas da alırlar ayran da atarlar. Maalesef gerçek bu, tasvip etmesem de görmek istemesem de.

takiyye yapma sen yapılanları onlarda bize yapıyor diye haklı görüyorsun senin onlardan ne farkın var ki
yapılanlar hoş değil diyorsun ama Aziz in ekmeğine yağ sürme diyorsun kendinle çelişiyorsun video yu iyi izle baya baya tükürmüş ler herifin suratına

Açıklama yaptılar yeni kuşlar , algı yönetimi yapıyorlar . Neymiş ihraç gündemde imiş Euroligde. Onu gidip siz ihraç edin deyip de gündeme geliyor diye yazmak sizin gibi kuş beyinlilere yakışır. Yılleıdr sizin rezillikleriniz ile sporda bile olmamanız lazım şikeciler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Flying Umbrella
‏@MPSCU
Şube koordinatörü ile coacha bak! Koç koç değil ki amk! hıyarım var diyene tuzlukla koşuyor

CjpXXJGW0AAPmZ-.jpg
CjpXXyEWYAAfHNT.jpg

Ergin ataman niye böyle duyar yapiyor. Herşeye atlama öyle hoca. Her türlü küfür yiyorsun zaten. Bunun duracağinimi saniyorsun. Sen gelecek sene ile ilgilen.:38573:

Üst Alt