STBL 15/16 YF M:4 | Galatasaray Odeabank 75-82 Fenerbahçe | M.S | 31 Mayıs - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 YF M:4 | Galatasaray Odeabank 75-82 Fenerbahçe | M.S | 31 Mayıs

hoca değişikliği olmıyacağına göre basketin 12 kişiyle oynanmasını artık hatırlaması gerekiyor Ergin hocanın,inş buraları okur da sakat adamları ve 7 kişiyle oynama acıtasyonunu bırakır

Sinan sen nasil kaptansin ya??? ulan resmen maci sattin , sattigin surdan belli oluyor mac boyu hic bir halt yemeyip fark 10 sayi olunca son 3 dakikada 10 sayi atmandan...bence dötü yemedi ezik fenev taraftarinin karsisina cikmayi zaten o serefsizleri yaladigin twiter mesajlarindan, mac sonu röportajlarindan belliydi...göksenin bence kaptan yapilmali bu takima...

Bu takıma destek lazım. En az 5 oyuncu alınmalı. Lasme chuck ve micov hariç 4 yabancı ve en az 1 tane ilk 5 i zorlayacak yerli alınmalı. Alınacak 4 yabancı üst seviyeye yakın olmalı. Bunun içinde Adam gibi bütçe lazım tabi dursun içine s.çar o ayrı mesele

obradoviç iti suratındaki tükürüğü silmiş miydi görmedim de o şerefsiz herif tükürüğü kavanoza koyup evine götürmüştür kesin bidaha ki maçlarda kullanmak için

Obra ergin ataman arasında ne geçti son maç sonrasi.
O kadar mikrofon var araya sikistirmadi biri

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ergin provoke edion fln dedi obradovic no you dedi ergin no you dedi
4 senedir ilk kez kazandigini belirtti
sapka hareketi yapti galiba cevik kuvvetle disari cikartildigi maci hatirlatti
obradovic biseyi ispatla i will stop coaching dedi ama ne oldugu duyulmadi
bu kadar duyabildim

Burda olmasa Ülker de verecektik turu da seyircisiz hiç zevk vermedi maç.
Alacağımız maçı verdik. Tek ceyrekle.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CjzjwnZVAAA-XJr.jpg

Taraftarın olduğu maçta salona gelemeyen Başkan , seyircisiz maçta salonda!

Schilb lütfen evine dön. Seneye seni görmeyeyim. Neyse helal olsun yinede oyuncularimiza. herifler her 3 lüğü atiyor. Melih Mahmutoğlu bir bize oynuyor sanirsam böyle. Onun sayesinde yendiler. Efes şampiyon olursa şaşirmam. Onlarin kadro geniş en azindan. Biz yorulduk 2. yari

Yönetim seneye iyi bütçe ayirmazsa hepsini iyi anacağiz. Biraz adam olunda iyi sponsor bulun. Bizim bunlardan potansiyelimiz fazla.

İkinci yarıda takımın pili bitti. Yaşlı oyuncularımız dar kadronun da etkisiyle iyice yoruldu, Fener de ritmini bulunca olmadı malesef. Borç işlerini halledip seneye bir adım daha ile gidebiliriz inşallah. Ben bu sezon yaptıklarımızdan memnunum. Daha ötesi olmazdı zaten.

bu sene için dusan ve bi iki kerkenez hariç herkesi kutluyorum,basketçiler fazlasıyla mücadele etti gurur duydum:005:

hoca değişikliği olmıyacağına göre basketin 12 kişiyle oynanmasını artık hatırlaması gerekiyor Ergin hocanın,inş buraları okur da sakat adamları ve 7 kişiyle oynama acıtasyonunu bırakır

O yüzden bütçe istemedi mi zaten.5 milyon dolarla kadro kuruncu böyle oluyorsun.Adam o dar rotasyonla eurocup'ı aldı.Fener 25-30 milyon dolar harcıyor her sene.

Ya parayı basıp taş gibi kadroyu kurup bu veledi zinaları içeride dışarıda zıplatacaksın, ya da liderliğe oynayamıyorsan hiç masraf yapmayacaksın. Bu taraftarın, koçun çektiği çile yeter lan yıllardır. Kına yak minibüsçü dursun!

Üst Alt