STBL 15/16 YF M:4 | Galatasaray Odeabank 75-82 Fenerbahçe | M.S | 31 Mayıs - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STBL 15/16 YF M:4 | Galatasaray Odeabank 75-82 Fenerbahçe | M.S | 31 Mayıs

Galatasaray SK Onaylanmış hesap ‏@GalatasaraySK

Hüseyinağa, İstiklal Cd. No:90, 34435 Beyoğlu/İstanbul BEKLERİZ @fenerbahce

CjzxULAUUAAU9F2.jpg

Şu şerefsizler şampiyon olsun isteyenlerdi vardı birde forumda. Yok neymiş bjk çok konuşuyormuş...

Pehhhh

Sent from my iPhone using Tapatalk

Helal iste ben de sezon boyunca bunu vurgu yaptim , bjk kimse super camia dost most demedi ama fenerin sokak futbolunda bile tur atlamasi hepimize rahatsizlik vermeli

bu seri ve olaylar bunu bir kez daha ispatladi , bu silsile icinde obra haric tum camia kisiliksizligini gozler onune serdi , menejeri , yoneticisi seyircisi basin medya vs vs

sadece obraya yapilan cok ama cok igrenc bir sey , o utandirdi beni , cunku tukurukmus hakkaten

Helal iste ben de sezon boyunca bunu vurgu yaptim , bjk kimse super camia dost most demedi ama fenerin sokak futbolunda bile tur atlamasi hepimize rahatsizlik vermeli

bu seri ve olaylar bunu bir kez daha ispatladi , bu silsile icinde obra haric tum camia kisiliksizligini gozler onune serdi , menejeri , yoneticisi seyircisi basin medya vs vs

sadece obraya yapilan cok ama cok igrenc bir sey , o utandirdi beni , cunku tukurukmus hakkaten

EYY kongre üyesi ergin adli hocayi daha görevde tutup dostluk mesajları vermesini sineyemi cekeceksiniz

bjk lı hiç sevmem de bu fenerden ciddi ciddi nefret duyuyorum.
İnce bir fark var yani.
Ha sportif açıdan da değil. Adamlar şerefsiz ahlaksızların teki çok büyük kısmı olarak. Adam gibi adamlarda vardır tabiki aralarında ama ben şahsen şimdiye kadar tanışmadım öylesi ile. Ama vardır yani diyorum genelleme yapmamak adına.

Şu şerefsizler şampiyon olsun isteyenlerdi vardı birde forumda. Yok neymiş bjk çok konuşuyormuş...

Pehhhh

Galatasaraylı kardeşlerim ne biri ne öteki, ikisinden de haz etmem. Hangisi bir şey kazanırsa kazansın benim içime bir hüzün dolar. Yani benim bjk denen takıma azıcık bile olsa bir sempatim falan yoktur. Çünkü çocukluğumda o lanet olasılar ile çekişirdik. Hem statta hem de stat dışında yaptıkları şerefsizlikleri çok iyi bilirim. Belki fb ile çekiştiğinde, fb'nin şampiyonluk sayısı bakımından bunların kazanması daha işime gelir, ama en fazla o kadar. Bunlardan birine azıcık ta olsa sempatisi olanın, tam bir Galatasaraylı olduğuna da inanmam. Al birini vur ötekine misali ikisinden de bir halt olmayacağı gibi dostta olmaz.

Galatasaraylı kardeşlerim ne biri ne öteki, ikisinden de haz etmem. Hangisi bir şey kazanırsa kazansın benim içime bir hüzün dolar. Yani benim bjk denen takıma azıcık bile olsa bir sempatim falan yoktur. Çünkü çocukluğumda o lanet olasılar ile çekişirdik. Hem statta hem de stat dışında yaptıkları şerefsizlikleri çok iyi bilirim. Belki fb ile çekiştiğinde, fb'nin şampiyonluk sayısı bakımından bunların kazanması daha işime gelir, ama en fazla o kadar. Bunlardan birine azıcık ta olsa sempatisi olanın, tam bir Galatasaraylı olduğuna da inanmam. Al birini vur ötekine misali ikisinden de bir halt olmayacağı gibi dostta olmaz.

Haşa...

Bunlara ne sempati duyacam. Ama şikecilerin göt olması > kargaların göt olması

şartlar eşitse sonuç kaçınılmazdır yazmış ülkerspor twitterdan.seyircisiz abdi ipekçi=seyircili ülker arena demişler resmen : ) bu kadar da mallar:D kendi taraftarını yok saymış ülkerspor

Son düzenleme:
Ataman guzel konusmus , milli takim vurgusu hosuma gitmedi ama biraz da adamin acisindan bakmak lazim , adam da tukuruk atan ya da harun vs adamlad yuzunden harcamak zorunda degil

ataman haketmiyor bunlari

ergin hocam obra kadar büyük hocadır,böyle inanılmaz bütçeli bir rakip karşısında çok iyi maçlar çıkardık bence..
maalesef rotasyon ve kondisyon olmayınca ülker gibi bir takıma karşı sürekli önde kalmak çok zor..

Lama kılıklı it yüzünden gitti güzelim tur şimdi fenerliler tükürdüler küfür ettiler ama yine eğilmedik yendik diyorlar
hoş mu oldu şimdi bu eziklerin böyle demesi o yüzden bizim taraftarımız yüksek derece de seviyesiz bilinçsiz akılsız kimne derse desin

Dursun!! Ergin ve Ekrem hocalarimiza yaptiklarindan sonra divan kurulu onune Eurocup kupasini cikartman akillara kazinan unutulmaz yuzsuzluklerindendi.

Bu subelerdeki 2 aslan yurekli kocu ve oyuncukarimizi topsuz tufeksiz birakip cepheye yolladin tipki bu yil futbol takimina yaptigin gibi.Hepsine yalan soyledin, milyonlarca GS taraftarina gozlerinin icine baka baka yalan soyledin.

Takimi on liberosuz lige baslattin, takim yaristan koptu, rezillik daha da artsin diye bu sefer 2. Transfer donemi kapaninca eldeki tek golcuyu de satarak GS ı sabote ettin!!

Tarih ve GS taraftari bunlari asla unutmayacak.

Anca boyle seyircisiz maclara gidebileceksin korkudan.

Tez zamanda isgal ettigin o koltuktan Arifin dedigi gibi dayak yiye yiye gideceksin umarim.

Her gecen gun sana nefreti daha da buyuyen,

Koray Akgerman.

Son düzenleme:
Üst Alt