Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Winter sale başlamış.

Ağır toplar dışında tavsiye edebileceğiniz oyun var mı ?

Ağır top oyun= Bilindik oyunlar; Gta 5, battlefield 4 falan gibi...

Euro Truck Simulator 2 :D

Oyuna bakayım diye girdim, meğer daha önce satın almışım :D Kuralım bakalım nasılmış.

horro seviyorum ben.. "dead space" gayet başarılı oynamadıysan..

Yanlış hatırlamıyorsam ilkini bitirdim, diğerlerini oynamadım. Aklımdan tamamen çıkmış ikincisini satın almışım zaten :D

Outlast'ın DLC'sini alacağım.

Just Cause 3 oynadınız mı ?

Oyuna bakayım diye girdim, meğer daha önce satın almışım :D Kuralım bakalım nasılmış.

Yanlış hatırlamıyorsam ilkini bitirdim, diğerlerini oynamadım. Aklımdan tamamen çıkmış ikincisini satın almışım zaten :D

just cause'un hiç birini oynamadım.. benim zevkime göre fazla patlama var.. :D

dead space'i seri olarak seviyorum..

aslında oyun alma hastalığına dikkat etmek gerekiyor.. zamanında nasıl zula yaptıysam elimdekilerin yarısına dokunmamışım bile.. çok ekstra bir durum olmadıkça indirimleri pas geçiyorum..

Haydaaa :D

Abi emin ol pişman olmazsın kurduğunda. Tek pişman olacağın tarafı alıştıktan bir süre sonra direksiyon da aldırabilme ihtimali olabilir. O kadar bağımlılık yapan bir oyun. Bir süre sonra gerçek hayatta tır gördüğünde ilgilenesi, korna çalıp selam veresi falan geliyor insanın. :DD

Abi emin ol pişman olmazsın kurduğunda. Tek pişman olacağın tarafı alıştıktan bir süre sonra direksiyon da aldırabilme ihtimali olabilir. O kadar bağımlılık yapan bir oyun. Bir süre sonra gerçek hayatta tır gördüğünde ilgilenesi, korna çalıp selam veresi falan geliyor insanın. :DD

Yav iyi güzelde kendi garajını açtığında hiçbir amacın kalmıyor oyunda

Amaçsızca direksiyon sallamak da güzel. :)

Britanya'nın kavisli yollarında, İsveç'in büyülü havasında, Almanya'nın yeşil otobanlarında bulduğum keyfi çok az oyunda yaşadım. :D

Simulasyon'a diyecek birşey yok.Her konuda hakkını vermişler

Tek sıkıntı işte bir süre sonra amaçsız kalınca oyuna pek giresin gelmiyor

Senin kafa uçmuş

İyiki TL'ye döndü steam, yoksa baya pahalı olurdu her şey.

Mesela 20 dolara satılan oyun, 35 TL'ye satılıyor... Yalnız ubisoft oyunları çok pahalı nedense, sebebini bilen var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt