Steam İndirim Duyuru Başlığı

Kadir Ari

Moderatör
Yönetici
Moderatör
age of wonders :love:

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri

@Mehmet Arslaner

Üstad sen seviyordun sanırım böyle uzaylı şeyleri

1 günde 1 milyon izleyici almış baya övülüyor
Müthiş, ilkini kaybolan steam hesabımda 200 saate yakın oynadığımı hatırlıyorum. Aydın sana bir şey soracam yav çok iyi bir sistemim vardı da birine vermek zorunda kaldım, şu an elimdeki sistem pek iyi değil, daha doğrusu ekran kartı iyi değil (1050 ti low profile) multimedya pc'de kullandığım kartı kullanıyorum, ekran kartı alacam karar veremedim. Zotac 1080 var 2400 civarı fikrin var mı nasıl sıfır gtx 1080 satabiliyorlar bu fiyata alsam mı almasam mı kararsız kaldım

Bu arada bunun ilkini geçenlerde indirdim, nasıl bir hafızam varsa unutmuşum oynadığımı sonradan hatırladım.

Aydın Aslan

Taçsız Kral
Müthiş, ilkini kaybolan steam hesabımda 200 saate yakın oynadığımı hatırlıyorum. Aydın sana bir şey soracam yav çok iyi bir sistemim vardı da birine vermek zorunda kaldım, şu an elimdeki sistem pek iyi değil, daha doğrusu ekran kartı iyi değil (1050 ti low profile) multimedya pc'de kullandığım kartı kullanıyorum, ekran kartı alacam karar veremedim. Zotac 1080 var 2400 civarı fikrin var mı nasıl sıfır gtx 1080 satabiliyorlar bu fiyata alsam mı almasam mı kararsız kaldım

Bu arada bunun ilkini geçenlerde indirdim, nasıl bir hafızam varsa unutmuşum oynadığımı sonradan hatırladım.
1050 açar çoğu oyunu hangi oyunlarda kasıyor ki.640 ile Tekken 7 oynamışlığım var :asd:

Sen ekstrem aaa oyunları mı oynamak mı istiyorsun ?

Ürünü kullanmadım o yüzden seni yanıltmış olmayayım özellikleri güzel,fiyatı da uygun iş görür(Zotac GeForce GTX 1080 Blower şu sitede tablo var 2,200 görmüşlüğü de varmış)

Bir tek fanı küçük gibi geldi soğutmayla ilgili problem olur olursa

Şurada çift fan gözüküyor ve fiyatı daha pahalı bilemedim(Gerçi resim ürünle eşleşmeyebilir diye uyarı demişler)

Uzun zamandır donanımlara ilgim yok Danyal admine sorsan daha iyi kanımca :D

Son düzenleme:

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
1050 açar çoğu oyunu hangi oyunlarda kasıyor ki.640 ile Tekken 7 oynamışlığım var :asd:

Sen ekstrem aaa oyunları mı oynamak mı istiyorsun ?

Ürünü kullanmadım o yüzden seni yanıltmış olmayayım özellikleri güzel,fiyatı da uygun iş görür(Zotac GeForce GTX 1080 Blower şu sitede tablo var 2,200 görmüşlüğü de varmış)

Bir tek fanı küçük gibi geldi soğutmayla ilgili problem olur olursa

Şurada çift fan gözüküyor ve fiyatı daha pahalı bilemedim(Gerçi resim ürünle eşleşmeyebilir diye uyarı demişler)

Uzun zamandır donanımlara ilgim yok Danyal admine sorsan daha iyi kanımca :D
Aslına bakarsan pek oyun oynadığım yok, herhangi bir oyunu açamadığını da görmedim ama ne bileyim kendimi kötü hissediyorum giriş seviye ekran kartı kullanınca, her an çok ilgilendiğim bir oyun çıkacak ve ben oynayamayacağım gibi hissediyorum. :)

Benim anlamadığım fiyatı nasıl bu kadar ucuz, zira o kartın ikinci elleri o fiyata ki alayı ile mining yapılmış alınmaz yani. Sıfırı desen 5 bin tl civarında, 2500'e sıfır kart satmaları ilginç, sanırım paralel ithalat ve garantisi pek sağlam değil anladığım kadarıyla. Yarın siteyi arayıp soracağım neymiş ne değilmiş öğrenmek için.

Aydın Aslan

Taçsız Kral
Şu humble dan bir ben faydalanamıyorum sürekli kütüphanemde ki oyunları beleş yapıyor hayinler

Aydın Aslan

Taçsız Kral

Kütüphanem için oyun önerisi alayım @Ünsal Vardar

Fm yerine başka oyunlar almaya karar verdim

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör

Kütüphanem için oyun önerisi alayım @Ünsal Vardar

Fm yerine başka oyunlar almaya karar verdim
dayıoğlu ben uzun zamandır hiç oyun oynamıyom da
steame girince bakayım bi