Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Steam Yaz İndirimleri

steam-yaz-indirimleri-2019-tarihi-4.jpg

Büyük indirimlerin yer alacağı tarihler, Valve tarafından hiçbir zaman resmi olarak açıklanmıyordu ancak Twitter üzerinden 25 Haziran 2019 tarihi olacağı kesinleşmişti ve indirimleri bugün başlamış oldu. Birçok oyunun bu indirimler ile birlikte oyuncular ile buluşacak.

Steam yaz indirimleri 2019
Steam’ın her yıl düzenli olarak yaptığı yaz indirimleri, özellikle tatile giren öğrenciler tarafından ilgi görüyor. 2019 kış indirimleri aralık ayında başlamış, ocak ayının ilk haftasına kadar devam etmişti. Peki, Steam yaz indirimleri ne zamana kadar devam edecek?

Steam Yaz İndirimleri 2019 Başlıyor! İndirim Ne Zamana Kadar Devam Edecek? Oyun Haberleri Steam Haberleri
Bu yıl Steam yaz indirimleri 25 Haziran saat 20:00’da başlayacak ve 9 Temmuz’da sona erecek. Gerçekten güzel oyunlar indirime girecek diyebiliriz. Öncelikle PUBG yaz indirimlerinde yer alacak mı merak konusu.

Merhaba arkadaşlar,

22. Şampiyonluk şerefine Galatasaray taraftarına hediye olarak bir uygulama yazdım. Daha önceden bir uygulama daha vardı 50bin den fazla indirilmesi olan ancak malesef onu güncelleyemiyorum teknik sorunlardan. O yüzden tamamen yeni ve ücretsiz bir uygulama : GSTaraftar

Uygulama linki : GSTaraftar - Apps on Google Play

Eğer indirip , paylaşıp destek olursanız uygulamayı çok daha fazla geliştirmeyi düşünüyorum. Benden şimdilik bu kadar , geliştirmek adına yorumlarınızı öğrenmekten de memnuniyet duyarım.

Herkese iyi günler dilerim

Parkasaurus on Steam

İndirimli değil ama şu oyun baya hoşuma gitti.İlk çıktığından beri aynı fiyatı görmüş o yüzden tam fiyattan almıştım zamanında.Bugün 2 saat civarı oynadım Cities Skylines'ın dinozorlu versiyonu

Dinozoru küçükten yetiştirip büyütmek vs baya zevkli.Çok fazla seçenek var bir de tam ekran sıkıntısı var tamamen büyümüyor yazılar biraz küçük kalıyor onları da geliştirirlerse baya hoş oyun

+Türkçe dil yaması mevcut

Save 80% on Brothers - A Tale of Two Sons on Steam

Kontrolleri baya kötü ama çok güzel bir hikayesi var

Save 75% on Rust on Steam

Güzel indirim alınabilir

Save 33% on Dead Cells on Steam

Dead Cell kesin al bence vuruş hissiyatı mükemmel.Son yıllarda çıkmış türün belki de en iyi oyunu

Save 20% on Farm Together on Steam

Farmville vardı zamanında bilirsin o tarz bir oyun arıyorsan doğru adres

Save 25% on Football, Tactics & Glory on Steam

Şunu da denemedim ama fakirin fm si diyorlar.Bir göz gezdir istersen

Save 75% on The Long Dark on Steam

Güzel indirim

Save 50% on Northgard on Steam

Viking klanı oluşturmaya çalışıyorsun baya güzel

Save 34% on Praey for the Gods on Steam

İlk defa indirime girdi

Save 50% on Remnants of Naezith on Steam

Türk oyunu destek amaçlı alabilirsin

Save 20% on Skater XL on Steam

Tony Hawk serisini duyduysan o tarz bir oyun.Klavye ile oynanmıyor ona göre

Save 33% on Supraland on Steam

Denemedim ama baya tutulan bir oyun.Zelda tarzı

Save 40% on theHunter: Call of the Wild™ on Steam

Sistemin iyiyse avcılık oyunu.Bence Pc ye çıkmış en iyi avcılık oyunu grafikler inanılmaz

-------------

Yani genel olarak çoğu oyun aynı indirimleri almış.Anlık indirimleri kovalarsan zaten pek fark olmuyor

@Can Yüz

Save 80% on Brothers - A Tale of Two Sons on Steam

Kontrolleri baya kötü ama çok güzel bir hikayesi var

Save 75% on Rust on Steam

Güzel indirim alınabilir

Save 33% on Dead Cells on Steam

Dead Cell kesin al bence vuruş hissiyatı mükemmel.Son yıllarda çıkmış türün belki de en iyi oyunu

Save 20% on Farm Together on Steam

Farmville vardı zamanında bilirsin o tarz bir oyun arıyorsan doğru adres

Save 25% on Football, Tactics & Glory on Steam

Şunu da denemedim ama fakirin fm si diyorlar.Bir göz gezdir istersen

Save 75% on The Long Dark on Steam

Güzel indirim

Save 50% on Northgard on Steam

Viking klanı oluşturmaya çalışıyorsun baya güzel

Save 34% on Praey for the Gods on Steam

İlk defa indirime girdi

Save 50% on Remnants of Naezith on Steam

Türk oyunu destek amaçlı alabilirsin

Save 20% on Skater XL on Steam

Tony Hawk serisini duyduysan o tarz bir oyun.Klavye ile oynanmıyor ona göre

Save 33% on Supraland on Steam

Denemedim ama baya tutulan bir oyun.Zelda tarzı

Save 40% on theHunter: Call of the Wild™ on Steam

Sistemin iyiyse avcılık oyunu.Bence Pc ye çıkmış en iyi avcılık oyunu grafikler inanılmaz

-------------

Yani genel olarak çoğu oyun aynı indirimleri almış.Anlık indirimleri kovalarsan zaten pek fark olmuyor

@Can Yüz

Dead cells, praey for the gods ve supraland akar gibi gözüküyor. Ama dead cells kesin alacagım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt