Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Grand Prix eventını yapın manyak level kastırıyor

34 levelden 177 levele yükseldim

Ama sanırım satın alımlarla alakalıymış.Bir de ben kış eventını kaçırmıştım o yüzden bana fazla puan vermişler

Yine de bakın eğer 15 k jeton kasabilirseniz 10 tl indirim hakkı da veriyor.Jeton kasa kasa ucuza oyun getirebilirsiniz geçmişte satın alımınız çoksa

@Can Yüz

Grand Prix eventını yapın manyak level kastırıyor

34 levelden 177 levele yükseldim

Ama sanırım satın alımlarla alakalıymış.Bir de ben kış eventını kaçırmıştım o yüzden bana fazla puan vermişler

Yine de bakın eğer 15 k jeton kasabilirseniz 10 tl indirim hakkı da veriyor.Jeton kasa kasa ucuza oyun getirebilirsiniz geçmişte satın alımınız çoksa

@Can Yüz

eventte ne yapılıyor üstad daha eve gitmedim steam hesabıma girme sansım olmadı

eventte ne yapılıyor üstad daha eve gitmedim steam hesabıma girme sansım olmadı

The Steam Grand Prix

Bir takıma kayıt ol.İstersen sarıya ol önde(O çok önemli değil)

Sonra kırmızı bir buton var büyük

HIZLANDIR
0 Mesafe + 0 Nitro Hızlandırıcı Puanı
0 HIZLANDIRICI KALDI

Şu tarz bir yazı çıkacak.Sende kaç tane varsa hızlandır diyip jeton kasıyorsun.O jetonları kastıktan sonra Steam Grand Prix - Pit Stop

buradan alışveriş yapıyorsun.En alınabilecek şeyler 15 bin jetona 10 tl lik indirim ya da Grand prix rozeti(Level kasmak istiyorsan kesinlikle öneriyorum)

Eğer puanın yoksa achievement oyunlarından ve aşağıda görevleri yaparak puan kasıyorsun

Eğer uğraşamam diyorsan achievement manager indir internetten 2 saniyede başarım istediği görevleri öyle yapabilirsin baya puan geliyor

The Steam Grand Prix

Bir takıma kayıt ol.İstersen sarıya ol önde(O çok önemli değil)

Sonra kırmızı bir buton var büyük

HIZLANDIR
0 Mesafe + 0 Nitro Hızlandırıcı Puanı
0 HIZLANDIRICI KALDI

Şu tarz bir yazı çıkacak.Sende kaç tane varsa hızlandır diyip jeton kasıyorsun.O jetonları kastıktan sonra Steam Grand Prix - Pit Stop

buradan alışveriş yapıyorsun.En alınabilecek şeyler 15 bin jetona 10 tl lik indirim ya da Grand prix rozeti(Level kasmak istiyorsan kesinlikle öneriyorum)

Eğer puanın yoksa achievement oyunlarından ve aşağıda görevleri yaparak puan kasıyorsun

Eğer uğraşamam diyorsan achievement manager indir internetten 2 saniyede başarım istediği görevleri öyle yapabilirsin baya puan geliyor

hızlandıra basamadım ya

cbcdaa002fd33b9f29a7fcf7f0ec009e.png

Hemen çakallığını yapmışlar :asd: :asd:

Tek tık yükle

Pes'i iade ettim kazık yemeyelim dedim :D

Onun yerine başka oyunlar aldım

Şu oyunu aldım Tenis oyunu yoktu hesapta,şöyle ufak bir problem var.Kolun analogundan yön verebiliyorum ben yön tuşlarıyla hareket etmek istiyorum

x360ce fln hepsini denedim olmuyor,oyun içi ayarda koymamışlar

Yorumlar full olumsuz ama bence gereksiz yüklenilmiş bu oyuna parasını hak etmiyor ama oynarken zevk aldım 1 maç attım iade etmeyi düşünmüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt