Steam İndirim Duyuru Başlığı - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steam İndirim Duyuru Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@Mehmet Arslaner

Üstad sen seviyordun sanırım böyle uzaylı şeyleri

1 günde 1 milyon izleyici almış baya övülüyor
Müthiş, ilkini kaybolan steam hesabımda 200 saate yakın oynadığımı hatırlıyorum. Aydın sana bir şey soracam yav çok iyi bir sistemim vardı da birine vermek zorunda kaldım, şu an elimdeki sistem pek iyi değil, daha doğrusu ekran kartı iyi değil (1050 ti low profile) multimedya pc'de kullandığım kartı kullanıyorum, ekran kartı alacam karar veremedim. Zotac 1080 var 2400 civarı fikrin var mı nasıl sıfır gtx 1080 satabiliyorlar bu fiyata alsam mı almasam mı kararsız kaldım

Bu arada bunun ilkini geçenlerde indirdim, nasıl bir hafızam varsa unutmuşum oynadığımı sonradan hatırladım.

Müthiş, ilkini kaybolan steam hesabımda 200 saate yakın oynadığımı hatırlıyorum. Aydın sana bir şey soracam yav çok iyi bir sistemim vardı da birine vermek zorunda kaldım, şu an elimdeki sistem pek iyi değil, daha doğrusu ekran kartı iyi değil (1050 ti low profile) multimedya pc'de kullandığım kartı kullanıyorum, ekran kartı alacam karar veremedim. Zotac 1080 var 2400 civarı fikrin var mı nasıl sıfır gtx 1080 satabiliyorlar bu fiyata alsam mı almasam mı kararsız kaldım

Bu arada bunun ilkini geçenlerde indirdim, nasıl bir hafızam varsa unutmuşum oynadığımı sonradan hatırladım.

1050 açar çoğu oyunu hangi oyunlarda kasıyor ki.640 ile Tekken 7 oynamışlığım var :asd:

Sen ekstrem aaa oyunları mı oynamak mı istiyorsun ?

Ürünü kullanmadım o yüzden seni yanıltmış olmayayım özellikleri güzel,fiyatı da uygun iş görür(Zotac GeForce GTX 1080 Blower şu sitede tablo var 2,200 görmüşlüğü de varmış)

Bir tek fanı küçük gibi geldi soğutmayla ilgili problem olur olursa

Şurada çift fan gözüküyor ve fiyatı daha pahalı bilemedim(Gerçi resim ürünle eşleşmeyebilir diye uyarı demişler)

Uzun zamandır donanımlara ilgim yok Danyal admine sorsan daha iyi kanımca :D

Son düzenleme:
1050 açar çoğu oyunu hangi oyunlarda kasıyor ki.640 ile Tekken 7 oynamışlığım var :asd:

Sen ekstrem aaa oyunları mı oynamak mı istiyorsun ?

Ürünü kullanmadım o yüzden seni yanıltmış olmayayım özellikleri güzel,fiyatı da uygun iş görür(Zotac GeForce GTX 1080 Blower şu sitede tablo var 2,200 görmüşlüğü de varmış)

Bir tek fanı küçük gibi geldi soğutmayla ilgili problem olur olursa

Şurada çift fan gözüküyor ve fiyatı daha pahalı bilemedim(Gerçi resim ürünle eşleşmeyebilir diye uyarı demişler)

Uzun zamandır donanımlara ilgim yok Danyal admine sorsan daha iyi kanımca :D
Aslına bakarsan pek oyun oynadığım yok, herhangi bir oyunu açamadığını da görmedim ama ne bileyim kendimi kötü hissediyorum giriş seviye ekran kartı kullanınca, her an çok ilgilendiğim bir oyun çıkacak ve ben oynayamayacağım gibi hissediyorum. :)

Benim anlamadığım fiyatı nasıl bu kadar ucuz, zira o kartın ikinci elleri o fiyata ki alayı ile mining yapılmış alınmaz yani. Sıfırı desen 5 bin tl civarında, 2500'e sıfır kart satmaları ilginç, sanırım paralel ithalat ve garantisi pek sağlam değil anladığım kadarıyla. Yarın siteyi arayıp soracağım neymiş ne değilmiş öğrenmek için.

Tek tık hesaba ekle deyin ömür boyu sizin

1 Ekim ve 4 Ekim arası her gün 500 key dağıtacaklarmış

Dead by Daylight'ı beleşe getirmek isteyen varsa takip edebilir.Önceden hesabı açmanız tavsiye edilir

sen anlarsın, bu hesabı satsam ne kadara gider ? @Aydın Aslan

İndirim döneminde dib fiyatlarından hesaplanınca 824

Base fiyatları göz önüne alırsan 3651

Tabi o fiyatları bulman zor.Tahminimce 200 liraya felan alıcı çıkar

Zor ama önce 400 ü kovala belki biri verir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt