GSC Haber - Stefan Leitl: "Derrick'in Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir kulüpten teklif alması onur verici" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Stefan Leitl: "Derrick'in Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir kulüpten teklif alması onur verici"

20240208_143949.jpg

- İstanbul cazip, gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'ni de oynamak istemesini anlayabiliyorum ama biraz farklı bir soru. Buradaki misyona ikna edilememiş olması kesinlikle biraz utanç verici değil mi?

Hannover Teknik Direktörü Stefan Leitl: "Bence oyuncuların serbest kalma maddelerine dikkat etmeliyiz. Derrick bunu yapmak istedi. Evet, bu gerçekten utanç verici. Bizim için utanç verici olduğunu üç kez tekrarladım ve tabii ki bizim için de utanç verici. Bu ayrılık bize ağır geldi."

"Derrick'in bu yıl şampiyonluğa oynayan ve gelecek yıl Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak bir kulüpten teklif alması onur verici. Bunu hak ediyor çünkü bir buçuk yılda büyük bir gelişim gösterdi.

bu transferi ben hiç anlamadım. oyuncunun serbest kalma bedeli 4 milyon euro diye okudum ve sene sonunda sözleşmesi bitiyormuş sanırım. oyuncu bize gelmek isteyip kulübe rest mi çekip bize 3.5 a geliyor ( 3.5 diye söyleniyor haberlerde ) ? neyse umarım boey gibi parlatabiliriz ve fayda alırız. hayırlısı olsun koçuma

bu transferi ben hiç anlamadım. oyuncunun serbest kalma bedeli 4 milyon euro diye okudum ve sene sonunda sözleşmesi bitiyormuş sanırım. oyuncu bize gelmek isteyip kulübe rest mi çekip bize 3.5 a geliyor ( 3.5 diye söyleniyor haberlerde ) ? neyse umarım boey gibi parlatabiliriz ve fayda alırız. hayırlısı olsun koçuma
Yaz doneminde serbest kalma bedeli 3 milyon euro mus

serbest kalma 3 milyon euro

Hannover SD Marcus Mann: "Derrick bize Galatasaray'dan gelen teklifi kabul etmek istediğini söyledi. Bir buçuk yıl önce transfer ettiğimiz bir oyuncunun Galatasaray'a transfer olması bizi gururlandırdı. Derrick için değil, aynı zamanda kulüp olarak bizim için de bir onurdur."

Üst Alt