GSC Scout - # Stephane Badji | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bana göre şu anda Fernando ile beraber ligin en iyi defansif orta sahası. Orta saha eksiğimiz bariz belli. Fernando yerine biri alınamayacağına göre ona alternatif gerekiyor. Badji, Kayserispor'da kiralık oynuyor ve sene sonu Anderlecht'e dönecek.

İstikrarı,uzun boyu,güçlü fiziği ve kesiciliğiyle fark yaratıyor. Başakşehir döneminde de iyiydi ama bu sene çok başka seviyeye çıktı. Sene sonunda alınabilir.

Stephane Badji - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

Bana göre şu anda Fernando ile beraber ligin en iyi defansif orta sahası. Orta saha eksiğimiz bariz belli. Fernando yerine biri alınamayacağına göre ona alternatif gerekiyor. Badji, Kayserispor'da kiralık oynuyor ve sene sonu Anderlecht'e dönecek.

İstikrarı,uzun boyu,güçlü fiziği ve kesiciliğiyle fark yaratıyor. Başakşehir döneminde de iyiydi ama bu sene çok başka seviyeye çıktı. Sene sonunda alınabilir.

Stephane Badji - Oyuncu profili 17/18 | Transfermarkt

Malatyaspor daki azubuyke ya da bizim Elazigspor'daki traore gelsin. Ikincisi hele tam bizlik

badjinin uzun pasları falan da iyi fakat bize gelince yokları oynayan topçulardan biri olma ihtimali çok yüksek mental açıdan sıkıntılı bir herif kanımca

kayserinin en özel topçularından biri fernandodan farkı yer yer topla çıkışları çok etkili oluyor

başağa ilk geldiğinde de gözüme çarpmıştı ve neden gönderdiklerini anlamamıştım

Pasların çeşidine göre iyi veya vasat bir değer olabilir.

ya tabi ki Fernando gibi özel bir defansif orta saha değil ama en azından iyi bir alternatif olur. Seneye Avrupa'da olacak. Yedeğe 6-7M'lik biri alınmayacağına göre bu ligde başarılı olmuş bir oyuncu alınabilir. Atiba,Josef kadar oynar her türlü.

ya tabi ki Fernando gibi özel bir defansif orta saha değil ama en azından iyi bir alternatif olur. Seneye Avrupa'da olacak. Yedeğe 6-7M'lik biri alınmayacağına göre bu ligde başarılı olmuş bir oyuncu alınabilir. Atiba,Josef kadar oynar her türlü.
Bence orta sahaya yedek degil, pas kalitesi iyi bir ilk 11 oyuncusu düsünülmeli.

Ndiaye Osmanlı'da her türlü oyunu oynuyordu. Bizde ise birçok şeyi yapamıyor. Yurt içi transfere karşıyım. Ayrıca donkun bu adamdan ne eksiği var.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ndiaye Osmanlı'da her türlü oyunu oynuyordu. Bizde ise birçok şeyi yapamıyor. Yurt içi transfere karşıyım. Ayrıca donkun bu adamdan ne eksiği var.

Donk çünkü gamsızın tekiydi. Ayrıca asıl mevkisi stoperken bir anda orta saha yapıldı ve biraz sivrilince oraya geçti. KPaşa ligin en çok yiyen takımıyken stoper Donk'tu.

Badji çok daha üst seviye bir isim. Kayseri bu kadar iyiyse bana göre en kilit isim Badji'dir.

O kismen Igor Tudor tarafindan cdm olarak oynatildigi için öyle oldu

Akhisar maçinda daha ofansif mevkiye geçtikten sonra ne kadar faydali bir oyuncu olabildigini gösterdi bizlere

Yurtiçi transferlerde topçunun özelliklerine bakmak lazim. Cedric Bakambu gibi birisine mesela zamaninda seve seve 7 veya 8m avro ödenirdi

Ben Baji'yi fazla izlemedim ama Onur Yücel'in dedigi kadar iyi ise makul fiyata almaya çalisabiliriz

Son düzenleme:
Üst Alt