# Stephane Ruffier - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Stephane Ruffier

Cevap: # Stephane Ruffier

Ismini telafuzu : Rüfie

Çok iyi kalecidir, haberde söylendigi gibi 4 milyon euroysa sudan ucuz. Yabanci kaleciye karsiyim ama Ruffier gibi kaleci gelecekse bir sey demem.

Son olarak, bu aksam televizyonun basina çökmeyin, Ruffier sakatligindan dolayi oynayamayacak. Kallström de büyük ihtimalle yedek olur.

Çok iyi kalecidir, haberde söylendigi gibi 4 milyon euroysa sudan ucuz. Yabanci kaleciye karsiyim ama Ruffier gibi kaleci gelecekse bir sey demem.

Son olarak, bu aksam televizyonun basina çökmeyin, Ruffier sakatligindan dolayi oynayamayacak. Kallström de büyük ihtimalle yedek olur.

Oynamıyor mu? Oley. Monaco kümeye!

sakatlıgı hakkında bilgin varmı renktaş.. ciddi bi sakatlık mı :S

başkanımızın demesine gör kalecimiz cok sürpriz olacak.. dünya capında bir kalecimi?? sorusuna -evet cevabı verdikten sonra, ruffier ikinci kaleci olarak düşünlüyor alabilir mi ? sorusu geliyor aklıma

Monaco bence bu gece Lyonu yener ligde kalır.Ama düşerse rahatlıkla alıcağımızı düşünüyorum.

Sadece videolardan izlediğim kadarıyla konuşuyorum.İnsanda çok iyi bir ön yargı oluşturuyor.Mondragon gibi frikiklerde olsun uzun şutlarda olsun çok iyi bir şekilde topları çıkartıyor.Yan toplarda başarılı çok atik ani çıkışları var yerden toplara hakim hatta videolarda yerde sürünüyo resmen topu almak için eğer topu elinden çıkartışı degajları filan iyiyse benim tam hayalimdeki kaleci diyebilirim.Eğer videolardaki gibiyse bence hiç başka kaleci aramaya gerek yok.

Ne ikinci kalecisi arkadaşlar. Bu adam Lloris olmasa şu anda birinci kalecisiydi Fransa'nın.Müthiş adam.

Üst Alt