Stéphane Ruffier


Genel BilgiMevkisi: Kaleci

Yaşı: 24

Doğum Tarihi: 27.9.1986

Boyu: 1.87

Kilosu: 75Stephane-Ruffier-Galatasarayda.jpg
Ruffieri ilk kez bir Monaco-Lille karşılaşmasında izlemiştim. O zamanlarda oldukça genç ve tecrübesiz olmasına rağmen bir libero gibi öne çıkıp arkadaşlarını yönlendirmesi ve mucize kurtarışları ile takım arkadaşlarına depoladığı güven ilk dikkatimi çeken etkenlerdi.Bu sezon küme düşen takımında adeta one-man-team'lik bir performans sergiledi. Monaco takımının bu sezon toplamda yediği gol sayısı 40, yani 20 takımlı Ligue 1'de en az gol yiyen 6. takım konumunda ve şampiyon Lille'in sadece 4 gol gerisinde.Bir kalecinin takımı üzerindeki etkisi oldukça fazla olduğu halde teknik olarak saha içinde yaptığı şeyler sınırlı olduğundan bana bundan fazla yazacak birşey kalmıyor. Inanıyorum ki oynadığı maçlar içerisinden rastgele 2-3 kayıt izlenirse kalibresinin hemen farkına varılacaktır.Geçmişte Fransa piyasasından gelen oyuncular baz alındığında, istisnalar dışında Galatasaray'a ve diğer Türk takımlarına oldukça yarar sağladığı gerçeği göz ardı edilmemeli.Fransa milli takımının gelecek senelerdeki 1 numaralı kaleci adayını an itibari ile fırsat varken kaçırmama temennisi ile. Kaleci adayımız sadece iyi ve kaliteli bir kaleci değil, imkansızı yapacak olan olmalı.[video=youtube;TscMmm00TDc]https://www.youtube.com/watch?v=TscMmm00TDc[/video]
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzBu transferi yapin, 10 sene kaleci aramayin sevgili yönetimimiz..
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzcok iyi kaleci.

gelse is yapar.
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzMuslera yerine bu adamı alalım daha iyi.Şu anda Monaconun çok bonservis isteyecek durumu yok.4-5 milyon euroya ikna olurlar.
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzBen varim renkdas. Ne yapmak gerekiyorsa hazirim, bu kaleciyi takimimiza kazandirmak için.
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzKüme düşen takımın kalecisini almak bana dogru gelmiyo la tamam puan tablosuna bakarsak gol az yemis puanlar kılpayı ama bilemedim. Mantıklı gelmiyo iyi kaleci ama
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzKonuyu sabitledim. Gerçekten de çok ciddi bir konu bu kaleci meselesi. Ben de Ruffier'i istiyorum Muslera yerine. Ruffier'in uzun süren kaleci özlemimizi bitireceğine inanıyorum.
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzVideonun ilk iki dakikasindaki PSG'ye karsi oynadiklari maçtan görüntüler var, o maç kaç kaç bitti bilen var mi ? Ben bir Monaco taraftari olsaydim, maçtan sonra Ruffier'in elini öperdim.. Adam harika ya..
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruz...Fransa milli takımının gelecek senelerdeki 1 numaralı kaleci adayını an itibari ile fırsat varken kaçırmama temennisi ile.Bu kısım olmamış sanki.

Lloris ileride saçmalamadığı sürece kaleyi kolay kolay teslim etmez kimseye.

Kaldı ki Ruffier, Lloris'ten 3 ay büyük :)
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzAlalım bu kaleciyi Mondragonun gençliği resmen
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzBunu twitter'da trend yapalım. Haydi gençler. #wewantruffier
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzelimizi çabuk tutmaliyiz
 
Cevap: AS Monaco kalecisi Stéphane Ruffier'i taraftar olarak yönetimimize öneriyoruzBana biraz sakar bir kaleci gibi geliyor ama çok iyi kurtarışları var orası kesin.Kalecilerin yaşları ilerledikçe oyununu olgunlaştırdığını göz önünde bulundurursakta yararlı olur kanaatindeyim.
 
Üst Alt