Steven Berghuis, Ajax'a Transfer Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Steven Berghuis, Ajax'a Transfer Oldu

Bizim maçta hayran kaldim. Ben bu kadar hızlı oynayan topçu az gördüm. Herif neredeyse ayaginda top tutmadi

Transferini cok istedim Ama ne yazik ki olmadi

Ajax’a giderek dogru tercih Yapti,seviye farki var cunku futbol olarak

Fark yaratırdı ama Türkiye'ye gelmek istememiş. Daha düşük maliyetle Morutan'ı aldık. Kanattaki performansını ve gelişimini merak ediyorum onun da bakalım.

Sağ kanat için isimler düşmeye başladığında, en iyi seçeneğin Berghuis olduğuna dair yorumda bulunmuştum. Böylesine hem skor katkısı veren, hem oyunu hızlandırıp yükselten lider bir kanat oyuncusu bulup almak çok çok zor; mesela Ghezzal ile kıyaslanamaz bile...

Eskiden olduğu gibi önüne gelene para savurma durumumuz olsa ve Ajax' ın verdiğinin iki katını filan sunsak ikna edilirdi muhtemelen ama bu yol haklı nedenlerle tercih edilmedi...

Uygun şartlarla Morutan' ın transfer edilmesinden memnun ve umutluyum...

Transfer döneminde keşke alınabilseydi dediğim futbolcular; Berghuis-Gedson-Hernani-Harroui-Augustinsson oldu ki bunlardan uygun maliyetle alınabilecek Harroui vardı, o da nedense düşünülmedi veya beğenilmemiş olmalı...

Yabancı kısıtı nedeniyle İrfancan-Kaan-Okay dan biri de alınsa iyi olurdu ayrıca...

Sağ kanat için isimler düşmeye başladığında, en iyi seçeneğin Berghuis olduğuna dair yorumda bulunmuştum. Böylesine hem skor katkısı veren, hem oyunu hızlandırıp yükselten lider bir kanat oyuncusu bulup almak çok çok zor; mesela Ghezzal ile kıyaslanamaz bile...

Eskiden olduğu gibi önüne gelene para savurma durumumuz olsa ve Ajax' ın verdiğinin iki katını filan sunsak ikna edilirdi muhtemelen ama bu yol haklı nedenlerle tercih edilmedi...

Uygun şartlarla Morutan' ın transfer edilmesinden memnun ve umutluyum...

Transfer döneminde keşke alınabilseydi dediğim futbolcular; Berghuis-Gedson-Hernani-Harroui-Augustinsson oldu ki bunlardan uygun maliyetle alınabilecek Harroui vardı, o da nedense düşünülmedi veya beğenilmemiş olmalı...

Yabancı kısıtı nedeniyle İrfancan-Kaan-Okay dan biri de alınsa iyi olurdu ayrıca...
Kesinlikle katılıyorum ama Okay'dan ziyade kesinlikle Kaan ve İrfancan üzerinde yoğunlaşmak gerekiyor, elalem Uğurcan, Altay ve Ersin-Mert ile elde var bir diyor direkt biz form durumu soru işareti olan bir Muslera yazıyoruz direkt kaleye, kaleci konusunda iyi yerli kaleci ve Galatasaray kavramı özdeşleşmedi, belki forvet konusunda böyle bir kültürümüz var ama kaleci konusunda maalesef hep yabancı ile başarı geldi.

Üst Alt