Steven Nzonzi'nin Maliyeti KAP'a Bildirildi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Diagne de satılır ve adam akıllı forvet alınırsa bu transfer sezonunu 11-12 öncesiyle beraber en iyi dönem ilan ediyorum. Ayrıca FFP'nin sonsuza kadar denetime devam etmesini talep ediyorum..

Zorunlu alma yüzünden 2. Sene kiralama olmaz . Bir sene izleriz bence sonra gider . Zorunlu alma üzdü

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

renktaşın biri ikinci sene kiralık durumunda opsiyonu zorunlu oluyor demiş doğru mu

öyleyse siz 1 yıllık sayın anlaşmayı

Ben bu anlaşmayı anlamadım. Galatasaray için Harika ama mantıklı gelmiyor.

1. Geçen yıl tonla bonservis verdikleri 30 yaşındaki adamı bize bu kadar cüzi kiralama bedeline niye verdiler? 500 bin Euro 2 yıl için bedava.

2. Hadi verdiler diyelim. Bu opsiyon işi ne alaka çözemedim? Zaten iki yıllık vermişsin, ilk yıl sonunda GS niye 16 milyon Euro versin? Oyuncuyu çok isterse ikinci yıl sonunda 13 verip alır.

GS adamı almayı kafasına koysa bile bir yıl bekler. Bonservis vereceği parayı -hani yapmaz ya- faize koyar/borç öder, oyuncunun bir yıl daha performansını gözlemler ve ikinci yıl sakatlık yaşayıp yaşamayacağına emin olur.

Cidden bana ilginç geldi.

Kiralama boş diyenler vardı 2 sene geldi işte kafan rahat takıl risk yok bir şey yok bonservisle topçu almaktan güzel bir şey kötü mü çıktı yolla gitsin zarar yok güzel mi çıktı en kötü bas bonservisini al risk 0.

Mor , Nzonzi , Seri 3 transfer de mükemmel ötesi oldu

Üst Alt