STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP 76-72 Fenerbahçe | Türkiye Kupası Bizim!

Galatasaray Medical Park, Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası Sekizli Final ikinci maçında (Yarı Final) Botaş ile karşı karşıya geldi.Antakya Spor Salonu'ndaki mücadeleyi takımımız 66-85'lik skorla kazandı.

Galatasaray Medical Park, Spor Toto Kadınlar Türkiye Kupası Sekizli Final üçüncü maçında (Final) Fenerbahçe ile karşılaşacak

Cevap: Kadınlar TK | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 11 Mart | 14:00 | Sports Tv

Tüm sezon boyu takıma full serzenişte bulunsamda bu kupayı alıcağımıza inanıyorum.Kupa maçlarında Fowles ve Charles birlikte mükemmel oynadılar,Taurasi'de şöyle 15-20 lerde atsın kazanırız.

Matovic-Nevriye VS Fowles-Tina. Bu eşleşmeler tecavüzle sonuçlanır ama bakalım.

önce bu kupayı sonra aysonu bayanlar avrupa şampiyonlugunu ardından türkiye şampiyonluğunu kazanıcak olan bayan basketbol takımımızı şimdiden tebrik ediyorum...

Veli Yigit‏@

Bu takıma güvenin ve Euroleague biletlerinizi de alın #SarayinSultanlariSekizliFinal

Veli Yigit‏@veliyigit

Sabah derbi için Antakya yolcusuyuz

Veli Yigit‏@veliyigit

Bu takım Euroleague'de mutlu sona ulaşacak. Buna inanalım ve biletimizi alarak gösterelim #SarayinSultanlariSekizliFinal

Bu turnuvada takımdan olumlu sinyaller aldım. Şaziye ve Işıl bugün oynadıkları basketbolu bundan sonrayada taşırlarsa 3 kulvarda şampiyonluk gelir abartmadan söylüyorum.

Koç'a güvenemiyorum.

Yine bir fb maçı yine yerlilerimiz dökülecektir. Yabancıların ellerine bakacağız.

hadi hayirlisi , yanliz mac saati les

açıkcası bu kupanın değeri benim için hiçbirşey ifade etmiyor.Bana Euroleague ve Türkiye ligi kupasını getirirsen benim için birşeyler ifade eder....

Koç'a güvenemiyorum.

Yine bir fb maçı yine yerlilerimiz dökülecektir. Yabancıların ellerine bakacağız.

en son macta şaziye yoktu. bahar 3 te oynayınca sacmaladık. şu oynadıgımız 2 mac gibi oynayalım yeneriz feneri. şu 2 macta takım oyunu oynadık macın genelinde.

Cevap: Kadınlar TK 11/12 | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 11 Mart | 14.00 | Sports TV

bu koç varken fener maçlarında favori olmamız zor yine yabancıların eline bakacağız Türkler dökülür

Cevap: STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 11 Mart | 14.00 | Sports TV

bu kupa onların olsada olur

Avrupa da yenelim yeterki

tek isteğim bu

Cevap: STKTK 11/12 Final | Galatasaray MP - Fenerbahçe | 11 Mart | 14.00 | Sports TV

3 sene üst üste final oynuyoruz bu kupada. 2 senedirde üst üste kazanıyoruz. geçen sene fb ile final oynadık kazandık. bu senede kaznıcaz Allah'ın izniyle

Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı kazandıktan sonra ligde oynadığımız iki maçta da dağıldık.

Dilerim bu maçta güzel bir basketbol oynarız ve hem EL hem de lig için güzel sinyaller alırız.

en son macta şaziye yoktu. bahar 3 te oynayınca sacmaladık. şu oynadıgımız 2 mac gibi oynayalım yeneriz feneri. şu 2 macta takım oyunu oynadık macın genelinde.

Barış kardeşimin bu sözlerine güveniyorum kendisinin yorumlarını severek takip ediyorum..Umarım dediği gibi olur..

Ceyhun Yıldızoğlu nun yerine başka bir koçumuz olsaydı ezeriz derdim ama şuanda pek güvenemiyorum takıma.

Soz konusu Turkiye Kupasi ise gerisi tefferuAt'tir

Kazaniriz.

Üst Alt