Stoch: "Fenerbahçe'yi seçtim çünkü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stoch: "Fenerbahçe'yi seçtim çünkü Şampiyonlar Ligi'nde oynayacağım"

Stoch, Fener’i daha büyük ve başarılı olduğu için seçtiğini söyledi

Kanarya’nın Slovak yıldızı, “G.Saray da beni istedi. Ama ben Fener’i seçtim. Çünkü her sene zirveye oynuyor ve Şampiyonlar Ligi’nde yer alıyor” dedi

Fenerbahçe’nin Belçika kampında basına konuşan Miroslav Stoch ilginç açıklamalar yaptı. Slovak yıldız, “Transferimde F.Bahçe ile G.Saray arasında bir çekişme yaşandığı doğru. Holosko’ya da sordum ve Fener’i tercih ettim. Çünkü F.Bahçe her sene şampiyonluğa oynayan ve Şampiyonlar Ligi’de mücadele eden Türkiye’nin en büyük kulübü” dedi.

SOL AÇIĞI TERCİH EDERİM

Fener’de bulduğu ortamdan çok memnun olduğunu belirten genç oyuncu, “Herkes bana yardım ediyor ve dostça davranıyor. Bu çok güzel. Yedek kalırsam bu hocamızın kararı olur ve ben buna saygılı olurum. Pozisyon olarak sol açık ve sağ açıkta oynayabiliyorum ama sol açığı tercih ederim” dedi.

KALİTEME GÜVENİYORUM

Stoch, “Kaliteme güveniyorum fakat tecrübe eksikliğim var. F.Bahçe’de oynayacağım maçlarda bunu gidereceğim. Twente ile Kadıköy’e geldiğimizde taraftar beni çok etkilemişti. 11 numaralı formayı giyeceğim.

Aykut Hoca’nın da o numarayı giydiğini biliyorum” dedi.

Cevap: Miroslav Stoch:Feneri seçtim çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım

açıkçası berkin arslanın tek kramponu etmezsin.ezik.

Cevap: Stoch: F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım

Rüyasında artık Şampiyonlar Ligi'nde oynar :asd: :asd:

Cevap: Stoch: F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım

hahahaha eline saglik kardesim, gece gece güldürdün beni :D

Cevap: Stoch: "F.Bahçe'yi Seçtim Çünkü Şampiyonlar Liginde Oynayacağım"

Ve sabah ezani okunmaya baslar.. Günaydin. Uyandin mi simdi Stoch'cum?

Stoch sen onu fenerbahçede kalırsan rüyanda görürsün ancak kaç git koçum sende iyi kumaş var bulursun CL'de oynayan bir takım :D

Stoch'un şu an ki ruh halini merak ediyorum.:ays:

UEFA ve TFF sizi Miroslav Stoç'un hayallerini yıktığınız için kınıyorum!!! Bu gencecik delikanlıya yapılırmı bu ya? Adamın ne hayalleri vardı, uzay mühendisi falan olmak istiyordu, tıp profesörü olmak istiyordu. Nice mühendisler, doktorlar istedi. :D

Bu yaşında adamın hayallerini paramparça ettiniz.

Hayallerde yaşar bazı Stoç'lar! :D

yazık la bu adama...geçen sene de twente young boys faciası yaşamıştı.bu yıl direk katılamadı.adam yaşlandı ş.l diyerek:D

Stoch:"Fenerbahçeyi seçtim çünkü bildiğin malım."

Üst Alt