Stoch: "İyi ki G.Saray'a gitmemişim"


"İyi ki G.Saray'a gitmemişim"Stoch, TRT’ye verdiği röportajda G.Saray yerine F.Bahçe’yi seçerek doğru bir karar verdiğini söyledi

Stoch: “İlk yarıdaki başarısızlığımızı 2. devrede telafi edeceğiz. Türkiye’nin en büyüğü F.Bahçe. Burada olmaktan mutluyum.”F.BAHÇE’NİN Slovak yıldızı Stoch, TRT’ye verdiği röportajda G.Saray yerine F.Bahçe’yi seçerek doğru bir karar verdiğini söyledi.Slovak oyuncu röportajda “ANTALYA maçıyla 2. yarıya iyi başlamak istiyoruz. Türkiye’de futbol hızlı ve sert oynanıyor. İstanbul’a alışmaya çalışıyorum. Ailemle birlikte şehri keşfediyoruz. F.Bahçe’nin kariyerimde önemli bir yeri olacak. En büyük hedefim F.Bahçe ile Avrupa kupalarında başarılar yakalamak. İyi ki G.Saray’a gitmek yerine F.Bahçe’de oynamayı tercih etmişim.” ifadelerini kullandı.Kaynak: Vatan
 
Cevap: Stoch : "İyi ki G.Saray'a gitmemişim":eek: Biz de aynısını söylüyoruz zaten.İyi ki galatasaray'a gelmemişsin.
 
Cevap: Stoch : "İyi ki G.Saray'a gitmemişim":D lan ilk açıkladıklarında çok üzülmüştüm yalan yok. ama iyiki almamışız diyorum şimdi.
 
Cevap: Stoch : "İyi ki G.Saray'a gitmemişim"evet iyiki Galatasaray ıma gelmemişsin..

tutunamayan dos santos tan bile dandik çıktın..
 
Cevap: Stoch : "İyi ki G.Saray'a gitmemişim"Stoch bize gelmiş olsaydın emin ol dos santos,a salladığımızdan daha fazlasını sallardı sana.İyiki gelmemişsin gerçektende.
 
Cevap: Stoch : "İyi ki G.Saray'a gitmemişim"Serhat bu konuda buyuk bir gol atti foruma biraz da ben ve 2-3 kisi daha attik ama arslan payi Serhat'in.
 
Cevap: Stoch : "İyi ki G.Saray'a gitmemişim"Giovani Dos Santos Türkiye de şu an top oynayan herkesi top diye oynar.

O adamı alacaktık.
 
Cevap: Stoch : "İyi ki G.Saray'a gitmemişim"cana600_PCJB5.jpg
 
Cevap: Stoch : "İyi ki G.Saray'a gitmemişim"cok dogru konusmus tebrik ederim kendisini iyiki gelmemissin buyuk yetenek stokk :yenieek:
 
Üst Alt