Stoper Allah'a Emanet - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stoper Allah'a Emanet

Cevap: Stoper Allah'a Emanet

hilbert

sabri

gokhan

hucumlari sayarsak

hilb=gokhan

sabri

defanslari sayarsak

hilb>=sabri

gokhan

hmhm evet

Sabri kalitesiz bir adam değil.Türkiyenin en iyi 2. sağbeki.Sabriye Serkandan daha iyi bir alternatif gerekli orası ayrı.

Herkesin kendi görüşüdür ama ben beğenmiyorum. Ayrıca futbola başladığında ofansif orta saha olarak başlamış, sonrasında orta sahanın sağına geçmişti. Gerets döneminde Cihan'ın yokluğunda bir maçta sağ bek oynadığında tüm taraftarlar "Ne alaka" demişti hatta. Sonrasında nedense mecburiyetten ve gelen yönetimlerin o bölgeyi nedense önemsememesinden ötürü sağ bek olarak kaldı Sabri. Yani orjinal bir sağbek değil aslında. İyi oynadığı maçlar da var elbet yok değil. Ancak savunma yönü zayıf olan Sabri yerine başka biri monte edilmeli. Tabi öncelik stoper transferinde bana göre..

Stoper Allah'a emanetse mü'min olarak bizlere laf düsmez artik, bu konudaki çirkin mesajlardan mümkün oldukça uzak duralim dindaslarim. Allah'in selami defans hattimizin üzerinde olsun.

merak etmeyin ayın 28 inde kamp başlıyor ve kampa kadar tüm transferler yetişecektir. Fatih Terim geçen seferki gibi olmaması için elinden geleni yapacaktır bence.

Allaha şükürler olsun sonunda benim gibi düşünen birileri çıktı. Drogbayı Reyesi Ronaldinoyu bırakalım bize adam gibi bir kaleci ve geri dörtlü şart!!!

Kiralık oyuncularımızın geri geldiğini de varsayarsak,

Sadece Süperlig ve kupada olacağımızı da düşünürsek yapılabilecek en iyi kadrolardan biri diye düşünüyorum.

------------------------Muslera-----------------------------

------------------------------------------------------------

Bosingwa---------Servet-------------Heinze------Hasan Ali K.

Kazım------------Kallström---------Selçuk--------------Arda

------------------Elmander---------Fabiano-----------------

YEDEKLER:

1) Ufuk

2) Hakan Balta

3) Sabri

4) Ceyhun

5) Yekta

6) Culio

7) Baros

REZERV:

1) Çağlar

2) Gökhan Zan

3) Cumhur Yılmaztürk

4) Musa Çağıran

5) Emre Çolak

6) Pino

7) Serdar Eylik

8) Anıl Dilaver

9) Mehmet Battal

Stoperlerden önce önlerindeki ortasaha düzelirse en azından adamların oyundaki koşmaları gereken mesafe azalır ve kendi işlerine konsantre olabilirler. 2 senedir orta sahamız folluk gibi olduğu için herşeyi stoperlere yükledik. Ortasahada top kaptırılıyor kimse ger koşmuyor adamlar 3e 2 geliyor ne yapıcak şimdi stoper? Tamam yan toplarda çok hatalı işler yapabiliyolar kabulde okadar da kötü değiller emin olun.

Üst Alt