Stoper mi arıyoruz ? Buyrun içeriye... - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Stoper mi arıyoruz ? Buyrun içeriye...

Cevap: Stoper mi arıyoruz ? Buyrun içeriye...

Gençler burda FM oynamıyoruz, taraftar forumu bu, şu adamları önerdiğinize göre siz ya futbol hastasısınız Ukrayna ligini bile takip ediyorsunuz yada saydığınız adamları bir kere bile izlemediniz FM den açıp açıp sallıyorsunuz :005:

Ben fm oynamam en son championship 03-04 oynamistim

Ben bu adamlari 5 sene tirbunden izledim toplam 80 macta izledim bilip bilmeden siz sallamayin lutfen

Kendimizi avutmayalım yok Mathjsen , Barzagli , Samuel... Bu yönetimin alacağı maksimum iyi adam ; Kiziniashvili , Eren güngör vb.. Bundan fazlası gelmez...

Samuel falan hep hikaye rüya'da bile zor görürsünüz...

O kadar da degil..Yine de siradan futbolcu alacagimizi sanmiyorum..

Mutlaka sevinecegimiz transferler olacak..

3 transfer yapacaksak sadece, hepsi de cok kaliteli olmali.

Kendimizi avutmayalım yok Mathjsen , Barzagli , Samuel... Bu yönetimin alacağı maksimum iyi adam ; Kiziniashvili , Eren güngör vb.. Bundan fazlası gelmez...

İyi oynamasa da isim olarak Meira da gelmez deniyordu.Bundan fazla gelmez derken yapılan transferlere bir daha bakmak lazım bence.Yönetimin vizyonu eskisi gibi değil.

Dikkat ediyorum, mesajlarında olumlu bir şey yok. Sürekli eleştiren, aşağılayan ve yönetimi küçük düşürücü bir tavır içindesin. Sana biraz daha olumlu ve yapıcı düşünmeni öneriyorum..

Caceresin peşindeyiz Halille Lincoln takası için uğraşılıyor Babel ve Dos Santos gündemde değil.

uA dan Fazıl abiden duyum size alın:D

İyi oynamasa da isim olarak Meira da gelmez deniyordu.Bundan fazla gelmez derken yapılan transferlere bir daha bakmak lazım bence.Yönetimin vizyonu eskisi gibi değil.

Yönetim 3 tane transfer yapacaz diyor... Kaleci mutlaka alıacak elde kaldı 2 , 2 tane stoper geriye ne kaldı...Forvet , Sağ bek , ne olacak bi söylermisiniz...

Yönetim 3 tane transfer yapacaz diyor... Kaleci mutlaka alıacak elde kaldı 2 , 2 tane stoper geriye ne kaldı...Forvet , Sağ bek , ne olacak bi söylermisiniz...

Bana göre o 3 yabancı transfer oluyor.Takımda değişmenin devam ettiği de söyleniyor 3 futbolcuyla olacağına inanıyor musun sen? Kaleci zaten alındı,eminim geri kalan bölgelere de iyi bir çalışma yapılıyordur.Geçen sene yönetim aldığı oyuncularla bakış açımızı değiştirdi.Bu kadar sabırsızlığa ve küçük görmeye hacet yok.İnamoto,cihan vs. zamanları geçti artık.

Bana göre o 3 yabancı transfer oluyor.Takımda değişmenin devam ettiği de söyleniyor 3 futbolcuyla olacağına inanıyor musun sen? Kaleci zaten alındı,eminim geri kalan bölgelere de iyi bir çalışma yapılıyordur.Geçen sene yönetim aldığı oyuncularla bakış açımızı değiştirdi.Bu kadar sabırsızlığa ve küçük görmeye hacet yok.İnamoto,cihan vs. zamanları geçti artık.

Bosver hocam bazi insanlar olumusuzluk felsefesi uzerine yasamlarini surdurebiliyor sadece..

Rijkaard'ın o kadar kişi dururken, herhalde gidipte bir Gürcüyü stoper olarak takıma kazandıracağını sanmıyorum.

Tövbe tövbe denilir ancak bu işe.

Berk 'in bu sorusuna Adnan Polat bugün bir basın toplantısıyla yanıt verecekmiş.

:)

Fazla ciddiye alıyorsunuz arkadaşlar, bu işleri bizlerden daha fazla düşünen yetkili insanlara haksızlık ediyorsunuz.

Ben bu başlığı bir yerden hatırlıyorum sanki. :D :D Bu adamların Türkiye'ye gelmek için bir sebebi yok. Servet'ten pahalıya malolurlar.

Servet'in gidişinden sonra takıma 1 yabancı 1 yerli olmak üzere 2 stoper alınmalıdır.

Bunlarda benim önerilerim;

Yabancılar;

Martin Demichelis-Milan Stepanov-Khalid Boulahrouz-Juanito

Türkler;

Eren Güngör-Orhan Şam-İbrahim Kaş-Ediz Bahtiyaroğlu

Ben illa bir stoper arıyorsak şuan boşta olan Görkem 'i öneririm.Altyapımızdan yetişti nasılsa koşa koşa gelir.Bolu'ya geleceğine alalım işte.İyi bir alternatif olacağını düşünüyorum.Emre Güngör'den iyi olduğu konusunda bahse girerim.

Üst Alt